دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » چرا بعد از جراحی بینی از چسب استفاده می شود؟
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

چرا بعد از جراحی بینی از چسب استفاده می شود؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

بعد از هر گونه جراحی زیبایی باید مراقبت های لازم انجام بگیرد تا نتیجه جراحی به خوبی پیش رود و بعد از گذراندن دوره نقاهت فرد بتواند نتیجه جراحی خود را مشاهده کند.تقریبا بعد از هر گونه جراحی زیبایی بینی جراح بینی دستور می دهد که بیمار برای مدت لازم از چسب بینی استفاده کند .

عملکرد چسب بینی چگونه است ؟

چسب بینی باعث می شود که بر روی پوست بینی فشار وارد شود و تورم بینی کم تر شود و یا مدت زمان تورم بینی کمتر باشد و دومین تاثیر گذاری مهم آن فشار وارد شدن به غضروف های تغییر داده شده است که کمک می کند پوست بر روی استخوان های زیرین بینی بچسبد.

چسب بینی برای افرادی که پوست بینی ضخیمی دارند ضروری است زیرا این افراد برای اینکه پوست بینی جمع شود به زمان بیشتری نیاز دارند.

چسب بینی بعد از جراحی بینی

این پوست ها تمایل به تشکیل دادن اسکار و بافت سفت در پوست بینی دارند.چسب بینی باعث می شود که فضای خالی بین پوست و غضروف های بینی زودتر از بین برود و در صورتی که هنوز پوست بینی جمع نشده باشد بافت اسکار به وجود بیاید از روند بهبودی بینی جلوگیری می کند و در برخی شرایط با ایجاد پرشدگی در نواحی مختلف بینی به خصوص در ناحیه نوک بینی ، باعث دور شدن از نتایج ایده آل موردنظر می شود.

در یک ماه اول بهتر است که چسب بینی زیر نظر جراح بینی زده شود و بعد از آن با آموزش های صحیح خود فرد بتواند چسب بینی را به نحوه صحیح از روی بینی خود بردارد و چسب جدید را بزند.

پیش از زدن چسب بینی دقت داشته باشید که به خوبی پوست بینی و گونه هایتان را با آب و صابون بشویید و سپس با پنبه آغشته به الکل پاک کنید.

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی