دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » هزینه جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

هزینه جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

هزینه جراحی بینی

قیمت عمل جراحی بینی به عوامل متعددی بستگی دارد و در هر شخصی ممکن است متفاوت باشد.مقدار هزینه به جراح بینی، مواد بی هوشی، امکاناتی  که در مرکز جراحی مورد نظر شما وجود  دارد و یا سایر هزینه هایی که در حین  جراحی زیبایی بینی و یا حتی پس از آن نیاز می شود، بستگی دارد. دستمزد هر پزشک نیز با دیگری فرق دارد و  هزینه جراح بینی نیز بر مبنای مقدار سابقه جراح و یا موقعیت جغرافیایی مطب، برآورد می شود.

هزینه ایی که برای عمل بینی پرداخت می کنید برای عوامل زیر است:

  • داروهای بیهوشی استفاده شده که قبل از عمل به شما تزریق می شود.
  • هزینه های مرکز جراحی و یا بیمارستان
  • آزمایش هایی که از شما برای جراحی بینی گرفته می شود.
  • دستمزد جراح
  • داروهای مورد استفاده در طول جراحی
  • لباس های مخصوص که شما در حین عمل بر تن داشته باشید

هنگامی که به دنبال جراح بینی  با دقت و ماهر هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که میزان هزینه عمل زیبایی بینی  بر مبنای مقدار سابقه جراح و دانش او تغییر می کند.

هزینه جراحی بینی

برای بسیاری از افراد، مقدار هزینه ای که قرار است برای  جراحی بینی پرداخت شود، اهمیت دارد و برای پرداخت هزینه باید از قبل برنامه ریزی داشته باشند و از آنجایی که جراحی بینی یک سرمایه گذاری اساسی است و تاثیری که بر روی زیبایی خواهد گذاشت  برای بیماران اهمیت دارد باید در رابطه با عوامل موثر بر هزینه جراحی، اطلاعات کافی  و لازم را به دست بیاورند.

هزینه های محل انجام جراحی بینی

جراحی بینی در یکی از2 مکان زیر انجام می شود:

مراکز جراحی و یا بیمارستان ها. زمانی که شما برای مشاوره با جراح بینی خود اقدام می کنید باید این سوال را از پزشک خود بپرسید که مکان در نظر گرفته شده برای عمل بینی کجاست.

 هزینه جراحی بینی در مراکز جراحی به مراتب کمتر از هزینه های بیمارستان است. در این مراکز، تمام اصول ایمنی و بهداشتی رعایت خواهد شد.

معمولا بیمارستان ها می توانند خدمات بهتر و  با کیفیت بالاتری را ارائه دهند و شاید شما مجبور باشید هزینه  بیشتر  و یا چند برابر را پرداخت کنید. برای مثال زمانی که بیمار در معرض خون ریزی و یا یک موقعیتی که از قبل کمتر پیش بینی شده است ،قرار می گیرد بیمارستان ها متخصصین بیشتری دارند و در کمترین زمان می توانند مشکل به وجود آمده را برطرف کنند.

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

 

(Visited 811 times, 2 visits today)

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 8 =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی