دکتر حسین ختمی 4 جراحی بینی 4 هزینه جراحی بینی در اهواز
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

هزینه جراحی بینی در اهواز

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

هزینه جراحی بینی در اهواز

جراحی بینی یا رینوپلاستی از جراحی های زیبایی مرسوم در جهان است. که در سال های اخیر طرفداران و متقاضیان بیشتری پیدا کرده است. عمل جراحی بینی لزوما به قصد زیبایی صورت انجام نمی شود و با توجه به نقش بینی در تنفس و بویایی هر گونه آسیبی در بینی که موجب اختلال در تنفس و کارکرد طبیعی آن شود. نیاز به درمان و جراحی دارد. کسب آگاهی و اطلاعات کافی درباره ی جراحی بینی می تواند به تصمیم گیری کمک کند به این منظور می توانید به مطب دکتر حسین ختمی مراجعه نمایید. در این مقاله به متغیر های موثر بر هزینه جراحی بینی در اهواز پرداخته می شود.

دکتر حسین ختمی ، جراح بینی در اهواز و متخصص گوش ، حلق و بینی با دانش روز دنیا می باشند؛ شما عزیزان به جهت تعیین وقت مراجعه به ایشان به جهت کسب مشاوره و راهنمایی برای جراحی زیبایی بینی بدون عارضه ، از طریق زیر اقدام کنید: با شماره های 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید. یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

انواع جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی در تقسیم بندی هایی از لحاظ روش انجام جراحی یا نوع بینی (استخوانی، گوشتی، قوزدار و…) بیمار قرار می گیرد. جراحی بینی به دو روش جراحی بسته و جراحی باز تقسیم بندی می شود. تفاوت اصلی جراحی بینی باز و بسته، در نحوه ی برش بینی حین جراحی است. در روش جراحی بسته برش کوچکی ایجاد می شود و پوست بینی بالا نگه داشته می شود و از روی بینی جدا نمی شود و طبیعی است که در این روش به نسبت جراحی باز بینی، جراح دید و دسترسی کمتری دارد. و از مزایای این روش جراحی، بهبودی سریعتر، مدت زمان کمتر برای جراحی و تورم کمتر نوک بینی است. در روش جراحی باز بینی برشی بین دو حفره ی بینی ایجاد می شود و پوست بینی بلند می شود و جراحی با دسترسی کامل پزشک انجام می شود و جای برش ها پس از جراحی نیاز به مراقبت و استفاده از لوازم آرایشی و ترمیم کننده پوست دارد. تا بهبودی کامل حاصل شود.

جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی در ایران تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. به استثنا مواردی که هدف جراحی کاملا درمانی باشد و زیبایی توام با آن انجام شود. برای مثال پلیپ های بینی یا انحراف تیغه ی میانی بینی که تنفس و دید را مختل کرده باشد از جراحی های درمانی محسوب می شود. در این صورت بخشی از هزینه جراحی توسط اداره بیمه پرداخت می شود.

هزینه جراحی بینی به متغیر های زیادی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عوامل موثر در هزینه جراحی بینی انتخاب جراح است. جراحان بینی با هزینه های متفاوتی به تناسب شهر انجام جراحی، بیمارستان و نوع جراحی، عمل بینی را انجام می دهند. بهتر است افراد در انتخاب جراح بینی به مهارت و تجربه های پزشک توجه کنند و به صرف کم بودن هزینه ی جراحی، سلامت خود را به خطر نیاندازند. بدیهی است مهارت های پزشک می تواند عوارض احتمالی ناشی از جراحی را به حد قابل توجهی کاهش دهد.

عوارض جراحی بینی

خونریزی بعد  از جراحی بینی یکی از معمول ترین علائم دوران بهبودی است. خونریزی بعد از جراحی بینی به دلیل آسیب به انشعابات عروق خونی در بینی رخ می دهد. یکی از توصیه های عمومی جراح بعد از عمل بینی کمپرس سرد بینی و بالا نگه داشتن سر برای قطع و کاهش خونریزی است. هر چقدر بیمار مراقبت های بعد از جراحی را جدی بگیرد، بهبودی خود را تسریع می کند و احتمال نیاز به ترمیم و تکرار جراحی بینی را کاهش می دهد.

هزینه جراحی ترمیمی بینی

گاهی در دوران نقاهت بعد از جراحی، بر اثر ضربه یا فشار به غضروفی که هنوز کاملا به بافت متصل نشده است. آسیب می رسد و در صورت تغییر فرم بینی ممکن است پزشک تشخیص بر این دهد که جراحی ترمیم بینی انجام شود. هزینه جراحی ترمیم بینی با توجه به میزان آسیب تعیین می شود و عموما کمتر از جراحی بینی است.

هزینه های جراحی بینی

پس از جلسات مشاوره ی با پزشک پیش از جراحی بینی ، هزینه ای صرف آزمایش و عکسبرداری های پیش از جراحی می شود این آزمایش برای اطمینان و سنجش سلامت عمومی بیمار ضروری است. علاوه بر هزینه ای که مربوط به جراح است. بخشی از هزینه صرف تجهیزات و بیمارستان و متخصص بیهوشی حین عمل می شود. لازم است برای لباس و داروهای پس از جراحی نیز هزینه ای در نظر گرفته شود.

نتیجه گیری

هزینه جراحی بینی به عوامل متفاوتی بستگی دارد که جراح و شهری که برای جراحی بینی انتخاب می کنید در تعیین میزان این هزینه موثر است. برای کسب نتایج مورد نظر پس از جراحی بینی توجه به توصیه های قبل و بعد از جراحی الزامی است. مراقبت از بینی تا بهبودی کامل نیاز به تکرار جراحی و هزینه ی مضاعف را از بین می برد. برای ساکنین شهر اهواز که قصد جراحی زیبایی دارند بهتر است به بهترین جراح بینی در اهواز مراجعه نمایید.

 

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

تماس سریع با دکتر ختمی