دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » نکات مهم جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

نکات مهم جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

نکات مهم جراحی بینی

امروزه جراحی زیبایی بینی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ، هر روز به تعداد اشخاصی که جراحی زیبایی بینی را انجام می دهند ، افزوده می شود در این بخش به بیان نکات مهم جراحی بینی می پردازیم تا بیشتر با این جراحی آشنا شوید .

بهتر است بدانید که جراحی بینی را به دو روش انجام می دهند

  • جراحی زیبایی بینی باز
  • جراحی زیبایی بینی بسته
  • جراحی بینی

تفاوت جراحی بینی باز و بسته چیست؟

برای انجام  جراحی بینی دو تکنیک یا روش به نامهای روش باز و روش بسته وجود دارد. بعضی از جراحان روش بسته را و بعضی دیگر روش باز را ترجیح میدهند اما به طور کلی طرفداران عمل باز در حال افزایش هستند. استفاده کردن یک جراح از یک روش باز یا بسته فی نفسه امتیاز و یا اشکالی را متوجه وی نمیکند  بلکه  مهم این است که نتیجه نهائی مطلوب باشد. جراحی بینی باز و بسته در این مقاله توضیح داده خواهد شد.

جراحی بینی ممکن است به دلیل انحراف بینی انجام شود ، بنابراین هدف از جراحی زیبایی بینی صرفا جهت زیبایی نمی باشد بلکه ممکن است در خصوص درمان انحراف بینی انجام شود .

جراحی انحراف بینی

جراحی بینی علاوه  بر اینکه برای بیشتر شدن زیبایی یبنی انجام میگیرد می تواند برای  برطرف کردن مشکلات بینی انجام شود.افرادی هستند که مدام  در تنفس خود احساس ناراحتی دارند به طوری که حتی خواب این افراد مختل می شود.از این دسته افراد می توان به کسانی که بینی دارای انحراف دارند اشاره کرد.در این مقاله جراحی انحراف بینی توضیح داده خواهد شد.

براساس دسته بندی بینی ها ، جراحی های بینی متفاوت است مثلا اگر اشخاص فقط بخواهند تغییرات اندکی را در بینی ایجاد کنند و برخی ازمشکلات جزئی بینی را برطرف نمایند ترجیح می دهند جراحی بینی طبیعی را انجام دهند که در ذیل به اختصار به بیان آن می پردازیم .

جراحی بینی طبیعی

نتیجه جراحی بینی می تواند در افراد متفاوت گوناگون باشد اما افرادی هستند که تمایل ندارند بعد از جراحی بینی  تغییر زیادی در بینی آنها ایجاد شود و یا اینکه نوک بینی به حالت فانتزی و یا غیر طبیعی باشد .در جراحی بینی طبیعی تنها ایرادات مربوط به زیبایی برطرف خواهند شد و بینی متناسب با صورت تغییر خواهد کرد.
بعد از جراحی بینی طبیعی باید انتظار داشته باشیم که :
سایز بینی به مقدار متناسب با صورت کاهش پیدا کرده باشد
این گونه نیست که هر چه بینی کوچک تر باشد بینی فرد زیباتر خواهد بود بلکه فاکتور هایی که می توان گفت باعث داشتن بینی زیبا است تناسب بینی با دیگر اجزای صورت مانند گونه و لب می باشد.پس جراح بینی در جراحی بینی طبیعی باید نتیجه جراحی را به گونه ایی رقم بزند که بینی کاملا با صورت هماهنگی داشته باشد .

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

 

(Visited 11 times, 1 visits today)

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی