دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » مشاوره پیش از جراحی زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

مشاوره پیش از جراحی زیبایی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

مشاوره پیش از جراحی زیبایی بینی

شما می توانید پیش از اینکه اقدام به جراحی بینی کنید یک جلسه مشاوره پیش از جراحی بینی داشته باشید .دکتر حسین ختمی جراح بینی در اهواز می تواند راهنمایی لازم را پیش از عمل بینی به شما می دهد تا شما بدانید که در ابتدا آیا شما کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خبر و سپس دیگر مراحل برای بیمار انجام بگیرد.

دکتر حسین ختمی ،جراح بینی در اهواز و متخصص گوش ، حلق و بینی با دانش روز دنیا  می باشند؛  شما عزیزان به جهت تعیین وقت مراجعه به ایشان به جهت کسب مشاوره و راهنمایی  برای جراحی زیبایی بینی بدون عارضه ، از طریق زیر اقدام کنید:

با شماره های 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید.

یا به صفحه اینستاگرام مراجعه نمائید.

جراح بینی در ابتدا بینی بیمار را معاینه می کند.معمولا بیماران از نوع بینی خود مطلع نیستند و  جراح می تواند اطلاعاتی را درباره بینی وی  و همچنین اشکلاتی که بینی دارد با بیمار صحبت کند  و جراح توضیح دهد که با استفاده از چه تکنیک هایی این ایرادات برطرف خواهند شد.

مشاوره پیش از جراحی زیبایی بینی

مشاوره پیش از جراحی زیبایی بینی

جراح بینی نیز باید از موارد زیر آگاه باشد 

سوابق پزشکی بیمار و همچنین سلامت عمومی بیمار باید بررسی شود در صورتی که بیمار هم سلامت لازم را داشته باشد باید پیش از جراحی آزمایش های لازم برای عمل انجام بگیرد.
همچنین داروهایی که بیمار به طور دائم مصرف می کند و یا اینکه آیا به داروی خاصی حساسیت دارد یا خیر می تواند جراح بینی را پیش از عمل بینی مطمئن کند.

یکی از دیگر مواردی که جراح در جلسه مشاوره آن را بررسی می کند آمادگی روحی برای جراحی است بعضی از افراد هستند که انتظار معجزه از عمل بینی خود دارند و یا اینکه با اهداف نادرستی تصمیم به رینوپلاستی می گیرند باید توجه داشته باشید که نتیجه جراحی، زیبایی را برای شما به مقدار قابل ملاحظه ایی فراهم خواهد گرفت و شما هم باید در این باره صبر و شکیبایی داشه باشید تا تورم بینی بعد از عمل از بین برود .

در جلسه مشاوره اگر بینی مشکلاتی مانند پولیپ بینی و یا مشکلات سینوسی داشته باشید باید برطرف شود و یا اینکه بیمار درخواست کند به صورت همزمان با جراحی زیبایی بینی این مشکلات برطرف شود .

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی