دکتر حسین ختمی 4 جراحی بینی 4 قیمت جراحی بینی
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت جراحی بینی

فرض کنید شما یک متقاضی برای انجام جراحی بینی می باشید. چه مواردی را در نظر می گیرید؟ مطمئنا در اولین قدم به فکر قیمت جراحی بینی می افتید.

آیا می دانید قیمت جراحی بینی به چه عواملی بستگی دارد؟ چه نکاتی در تعیین قیمت جراحی بینی تاثیرگذارند؟

هزینه جراحی بینی معمولا به چند پارامتر بستگی دارد که ما در این مقاله به معرفی چند عامل که در تعیین قیمت جراحی بینی موثر می باشند، می پردازیم.

 دکتر حسین ختمی ، جراح بینی اهواز و متخصص گوش ، حلق و بینی با دانش روز دنیا  می باشند؛  شما عزیزان به جهت تعیین وقت مراجعه به ایشان به جهت کسب مشاوره و راهنمایی  برای جراحی زیبایی بینی بدون عارضه ، از طریق زیر اقدام کنید:

با شماره های 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید.

یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

جراحی زیبایی بینی

امروزه بسیاری از افراد بنا به دلایل متفاوت به دنبال انجام جراحی زیبایی بینی می باشند. این جراحی جزء پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در ایران و جهان می باشد.

به نظر شما چرا جراحی بینی مخصوصا در سال های اخیر علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است؟

با کمی تامل می توانید به پاسخ سوالات فوق دست یابید. اهمیت جذابیت و زیبایی چهره در تعاملات اجتماعی بحثی غیرقابل انکار و بسیار مهم می باشد.

جراحی بینی توسط دکتر حسین ختمی

جراحی بینی توسط دکتر حسین ختمی

حال در نظر داشته باشید شخصی از فرم و حالت بینی خود رضایت کافی را نداشته باشد! یا بنا به دلایل پزشکی (انحراف بینی، شکستگی، پولیپ بینی و …) به انجام جراحی بینی روی می آورد.

جراحی بینی می تواند عیوب بینی را رفع کند و احساس رضایت در فرد ایجاد کند. بدنبال رفع عیوب بینی، فرم و حالت بینی نیز تغییر پیدا می کند که در این حالت فرد اعتماد بنفس بیشتری در ارتباطات خود پیدا می کند.

دلیل انجام جراحی بینی متفاوت می باشد اما جراحی بینی هم از نظر زیبایی و هم از نظر درمانی راهکاری مناسب و پرفایده می باشد.

قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که در مقاله عوارض جراحی بینی بیان شد، یکی از نکات بسیار مهم در ایجاد نتیجه ای مطلوب و رضایت بخش از جراحی بینی، انتخاب جراح متبحر و با تجربه می باشد.

زیرا تکنیک اجرایی جراح بینی در حین عمل نقش بسیار موثری در فرم گیری بینی بعد از جراحی دارد.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که عوامل زیر بیشترین دخالت را در تعیین هزینه ی جراحی بینی دارند: یکی از عوامل مهم تاثیرگذار در برآورد قیمت جراحی بینی، تکنیک جراح بینی می باشد.

  • میزان عیوب بینی (شکستگی، انحراف بینی و…)
  • هزینه دکتر بیهوشی و کلینیکی که بیمار در آن عمل می شود.

جراحی بینی اگر بوسیله جراحی قابل و با تجربه انجام شود می تواند انتظارات فرد را از نتیجه ی جراحی برآورده سازد. بنابراین توصیه می شود برای داشتن جراحی موفق با نتیجه ی عالی در انتخاب پارامترهای موثر و مهم نهایت دقت را داشته باشید.

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =

تماس سریع با دکتر ختمی