دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » فیلم جراحی بینی گوشتی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

فیلم جراحی بینی گوشتی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

فیلم جراحی بینی گوشتی

فیلم جراحی بینی گوشتی جزء سوالات شایع مطرح شده در بین متقاضیان جراحی زیبایی بینی می باشد.

دیدن فیلم جراحی بینی قبل از انجام این جراحی ممکن است به ذهن بسیاری از افراد برسد. زیرا افرادی که تصمیم به انجام این جراحی دارند، مشتاق هستند از روند این جراحی بصورت تصویری مطلع شوند.

همانطور که در مقاله ی جراحی بینی گوشتی اشاره شد، بینی های گوشتی دارای غضروف کم و پوستی ضخیم می باشند. تکنیک بکار بردی در جراحی بینی های گوشتی با جراحی بینی استخوانی متفاوت می باشد.

دکتر حسین ختمی ،جراح بینی اهوازومتخصص گوش ، حلق و بینی با دانش روز دنیا  می باشند؛  شما عزیزان به جهت تعیین وقت مراجعه به ایشان به جهت کسب مشاوره و راهنمایی  برای جراحی زیبایی بینی بدون عارضه ، از طریق زیر اقدام کنید:

با شماره های 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید.

یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

ویژگی های بینی گوشتی

بزرگ بودن نوک بینی نشان دهنده ی گوشتی بودن بینی نمی باشد. بلکه ممکن است نوک بینی بدلیل داشتن بافت غضروفی پهن، بزرگ دیده شود. با وجود پوست ضخیم اسکلت و بافت غضروفی بینی ضعیف و نازک می باشد. این امر دقت جراحی بینی گوشتی را بالا می برد.

در جراحی بینی گوشتی جراح باید دقت کند که به تقویت و استحکام بافت اسکلتی و غضروفی بینی بپردازد تا نتیجه ی حاصل از جراحی بینی باکیفیت و رضایت بخش باشد.

هدف از جراحی بینی گوشتی، رفع عیوب داخلی بینی و فرم دهی مناسب به شکل و ظاهر بینی می باشد. هرچقدر جراحی بینی با تکنیک مطلوب و زیر نظر جراح بینی خوب انجام پذیرد، نتیجه ی حاصل رضایت بخش تر می باشد و بیمار از فرم بینی خود احساس مطلوبی پیدا می کند.

نمونه جراحی بینی دکتر حسین ختمی

نمونه جراحی بینی دکتر حسین ختمی

فیلم جراحی بینی گوشتی

فرض کنید شما متقاضی جراحی بینی باشید. شاید قبل از اقدام به انجام این جراحی به فکر دیدن ویدیو یا انیمیشن در مورد روند جراحی بینی بیفتید، تا بصورت تقریبی با روند جراحی آشنا شوید.

در این قسمت ویدیویی درباره ی جراحی بینی گوشتی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا با مراحل مختلف جراحی بینی بصورت جزئی آشنا گردید.

هزینه جراحی بینی گوشتی

چندین عامل در تعیین هزینه ی جراحی بینی دخیل می باشند که عبارت است از:

تکنیک و شیوه ی جراح بینی مربوطه

نوع بینی (همانطور که می دانید، جراحی بینی بسته به نوع بینی “گوشتی یا استخوانی” متفاوت می باشد.)

میزان عیوب بینی (انحراف بینی، پولیپ بینی، شکستگی بینی و…)

هزینه ی کلینیک و متخصص بیهوشی و …

بنابراین نیاز است به منظور تعیین قطعی هزینه ی جراحی بینی به جراح بینی مراجعه نمایید تا طی معاینات لازم توسط متخصص گوش، حلق وبینی، شرایط بینی شما سنجیده شود و تکنیک جراحی انتخاب شود تا هزینه بطور قطعی برآورد شود. همچنین تصویرهای سی تی اسکن می توانند در بررسی های داخلی بینی به جراح کمک کنند.

(Visited 280 times, 9 visits today)

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفت =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی