دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » جراحی همزمان با جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی همزمان با جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

برای اینکه افراد به زیبایی بیشتری دست پیدا کنند شاید سایر اجزای صورت هم نیاز به جراحی داشته باشد برخی از جراحی ها هستند که امکان همزمان انجام دادن آنها با جراحی بینی وجود دارد و به جای اینکه بیمار با چندین بار بیهوشی و یا بی حسی جراحی های متعددی را انجام دهد  می تواند در یک روز عمل  زیبایی خود را انجام دهد. به همین دلیل دوره نقاهت و بهبود بعد از عمل به یک باره خواهد شد

مزایای جراحی های همزمان

بسته به این که جراحی ضروری شما از چه نوعی است هزینه در بیمارستان  کمتر خواهد شد.در رابطه با جراحی های زیبایی می توان گفت که فرد تغییر چشم گیری خواهد کرد و همچنین بسیاری از مشکلات خود را همزمان با هم حل خواهد کرد البته جراحی هایی که محدود به صورت نمی باشد هم قابل انجام با جراحی بینی می باشد ولی در جراحی های ارتوپدیکی که شامل اندام های تحتانی می شود انجام نخواهد شد به دلیل این که احتمال انعقاد خون افزایش می یابد.در صورتی که خونریزی در جراحی زیاد باشد شاید جراحی دیگر کنسل شود  و بهتر باشد که زمان دیگری را برای جراحی های دیگر انتخاب کنید .انجام دادن جراحی های همزمان برای افرادی که تمایل به این کار دارند به میزان  سلامتی و نوع درخواست آنها بستگی دارد.

عمل هایی که می توان با جراحی بینی به طور همزمان اانجام داد

از بین بردن انحراف بینی

این جراحی به منظور  اصلاح کردن موقعیت تیغه بینی انجام می شود .بعد از جراحی ممکن است یک اسپلینت برای حفظ ساختار جدید در بینی گذاشته شود که موقتی خواهد بود جراحی سپتوپلاستی  می تواند همزمان با جراحی زیبایی بینی انجام شود در این جراحی از بیهوشی عمومی استفاده می شود و علاوه بر زیبایی دو چندان بیمار مشکلات تنفسی وی که ناشی ازموقعیت نامناسب تیغه بینی می باشد برطرف خواهد شد.

جراحی هم زمان با جراحی بینی

جراحی سینوس ها

سینوس ها  به شکل حفره هایی در استخوان های صورت هستند که به مجاری بینی راه پیدا می کنند این حفره ها در شبانه روز یک لیتر ترشح می کنند و  به بینی و حلق راه دارند .اگر این حفره ها بسته شوند فرآیند ترشح مختل می شود.این جراحی می تواند به صورت همزمان با عمل بینی انجام شود .

پروتز گونه

افرادی که گونه های فر روفته و دفرمه دارند می توانند گونه ها ی خود را با پروتز گونه برجسته کنند  بدون اینکه اختلالی در جراحی بینی به وجود بیاید.

پروتز چانه

این جراحی بیشتر برای افرادی انجام می شود که  نمای نیمرخ با چانه ی عقب رفته دارند.برشی که برای پروتز چانه زده می شود هم می تواند در داخل دهان باشد و هم می تواند در زیر چانه باشد و بستگی به نظر جراح خواهد داشت.

جراحی پلک

افرادی که در پلک پایین و بالا دچار افتادکی پلک هستند با جراحی پلک یا بلفاروپلاستی می توانند این مشکل خود را برطرف کنند.برای جراحی پلک برش هایی بر روی خطوط طبیعی پلک ها زده می شود و از این طریق چربی و پوست اضافه برداشته می شود.

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

 

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی