مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

جراحی زیبایی پلک

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.5]
مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک چه تاثیراتی در زیبایی چشم ها دارد؟

آیا جراحی زیبایی پلک تاثیری در جوانسازی پوست دارد؟

با ما همراه باشید تا به جراحی زیبایی پلک و مزایای آن بپردازیم.

جراحی زیبایی پلک یا همان بلفاروپلاستی جزء تکنیک های زیبایی در جهت رفع افتادگی پلک ، پف پشت پلک و شمای نامطلوب چشم صورت می گیرد. از طریق جراحی زیبایی پلک می توان جوانی و شادابی صورت ، مخصوصا چشم هارا دوچندان کرد.

از طریق بلفاروپلاستی پوست و چربی های مازاد برداشته می شوند و موقعیت پلک تصحیح می شود که این امر تاثیر بسزایی در گیرایی چشم ها و زیبایی صورت فرد می گذارد. افرادی که دارای چشم های بی حال و خسته با افتادگی پلک هستند از طریق جراحی زیبایی پلک می توانند زیبایی و جوانی را به چشم های خود برگردانند و چهره ای بانشاط داشته باشند.

 دکتر حسین ختمی ، جراح بینی اهواز و متخصص گوش ، حلق و بینی با دانش روز دنیا  می باشند؛  شما عزیزان به جهت تعیین وقت مشاوره  و مراجعه به ایشان برای جراحی زیبایی پلک با شماره های 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید و همچنین به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

همانطور که می دانید چشم ها یکی از مهم ترین کانون های زیبایی در چهره ی افراد می باشد. چشم ها تاثیر مهمی در ارتباطات اجتماعی دارند. بنابراین تکنیک های زیبایی می توانند تاثیر مستقیمی در افزایش اعتماد بنفس افراد و متقابلا بهبود روابط اجتماعی آن ها داشته باشند.

عوامل موثر در پیری و شمای نامطلوب چشم ها

از علل مهمی که سبب تغییرات نامطلوب در پلک ها می شود ، می توان به افزایش سن اشاره کرد.

با بالا رفتن سن پلک ها دستخوش تغییرات نامطلوبی می شوند که این امر سبب ایجاد عوارض زیر می شود:

  • ظاهر شدن چروک های کم عمق در اطراف چشم ها
  • شل شدن و افتادگی پوست پلک ( گاها ممکن است این شل شدگی به آویزان شدن پوست پلک انجامد.)
  • افتادگی ابرو
  • جمع شدن چربی مازاد زیر پوست در پلک ها
  • تضعیف و شل شدگی عضلات پلکی و …

تمامی نکات ذکر شده در موارد بالا بنوبه ی خود از جذابیت چهره و زیبایی چشم ها می کاهند که این امر باعث می شود فرد احساس نامطلوبی ازچهره ی خود داشته باشد. درمواردی ممکن است عوارض نامطلوب بالا به قدری شدید باشند که باعث محدود شدن گستره ی دید فرد شوند.

مزایای جراحی بلفاروپلاستی

  • بالارفتن اعتماد بنفس فرد
  • از بین رفتن افتادگی و شل بودن پلک
  • نتایج حاصل از جراحی زیبایی پلک، ماندگاری طولانی مدت و گاها دائم دارند.
  • باز شدن گستره ی دید جانبی
  • از بین رفتن خطوط و چروک اطراف چشم

در جراحی بلفاروپلاستی می توان از تکنیک های جوانساز دیگر بطور همزمان برای ایجاد نتیجه ی ایده آل تر بهره جست. بطور مثال کشیدن ابرو و یا  بوتاکس و… در زمره ی تکنیک های مکمل جوانساز، در جراحی زیبایی پلک محسوب می شوند.

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

کاندید جراحی زیبایی پلک

معمولا این جراحی در افراد 35 سال به بالا که دارای ضایعاتی مانند افتادگی پلک یا پف زیر چشم که ناشی از تجمع چربی مازاد می باشد، صورت می پذیرد.

افرادی که دارای چشم هایی با حالت خسته و پیر هستند نیز می توانند با این تکنیک ، زیبایی و جوانی را به چشم هایشان بازگردانند.

عوارض جراحی زیبایی پلک

اگر جراحی زیبایی پلک از راه اصولی و توسط جراحی مجرب و ماهر صورت پذیرد عارضه ای فرد را تهدید نمی کند و نتیجه ی عمل رضایت بخش می باشد. بنابراین توصیه می شود به منظور انجام جراحی بلفاروپلاستی در انتخاب جراح خود نهایت دقت و وسواس را بخرج دهید تا بتوانید جراحی بی نقص و با کیفتی را بخود هدیه دهید.

علاوه بر تکنیک کاربردی توسط جراح در حین جراحی زیبایی پلک عواملی نظیر رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی تاثیر مهم و مستقیمی در نتیجه ی جراحی و کیفیت آن دارد. با این حال تورم و کبودی جزئی بعد از جراحی زیبایی پلک امری طبیعی است. اما شایان به ذکر است که این عوارض کوتاه مدت می باشند و به مرور از بین می روند و جای نگرانی ندارند.

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی