دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » جراحی زیبایی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی زیبایی بینی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی زیبایی بینی

طبق آخرین آمار بدست آمده ، ایران رتبه ی اول جراحی زیبایی بینی در جهان را به خود اختصاص داده است.

در این مقاله به جراحی زیبایی بینی می پردازیم.

در حال حاضر با گسترش فناوری و تکنیک های نوین پزشکی ، می توان عیوب مختلف بینی را توسط راه های درمانی متفاوت ؛ از جمله جراحی زیبایی بینی ، جراحی انحراف بینی و یا جراحی ترمیمی بینی  برطرف کرد و زیبایی هرچه بیشتر را از آن بیمار کرد.

امروزه افراد زیادی به دلایل متعدد و متنوعی به جراحی زیبایی بینی روی می آورند. برخی از افراد به دلایل درمانی تقاضای  جراحی بینی دارند، اما گروه دیگری از افراد به دلیل اینکه از ظاهر و فرم بینی خود راضی نیستند، تصمیم به جراحی زیبایی بینی می گیرند که امروزه گستره ی این افراد در حال رشد و افزایش می باشد.

با انجام جراحی زیبایی بینی و برطرف شدن معایب بینی و ایجاد ظاهر مناسب در آن، سبب افزایش یافتن اعتماد به نفس در فرد می شود که این نکته در ارتباطات اجتماعی وی تاثیر بسزایی دارد.

 دکتر حسین ختمی ، جراح بینی اهواز ومتخصص گوش و حلق و بینی با دانش روز دنیا  می باشد؛  شما عزیزان به جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به ایشان می توانید با شماره 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید و همچنین به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید، تا جراحی بدون عارضه و رضایت بخشی را به خود هدیه دهید.

 

بینی برجسته ترین عضو چهره و صورت می باشد ، بنابراین بیشتر در گستره ی دید قرار می گیرد. به همین منظور دفرمگی ها و یا عیوب دیگر که در ساختار بینی وجود دارند، اثر سوء و مستقیمی بر میزان جذابیت و زیبایی چهره می گذارند و به طور واضح دیده می شوند. در این حالت فرد تلاش می کند تا عیوب بینی خود را رفع کند ، تا بتواند بر میزان زیبایی چهره ی خود بیافزاید.

یکی از معیار های زیبایی چهره داشتن تناسب در عضوهای چهره می باشد. درمیان اعضای مختلف چهره ، بینی به دلیل برجسته بودن و درچشم بودن ، نقش مهمی را ایفا می کند. بنابراین هرچه تناسب عضو بینی با سایر اجزای چهره ، بیشتر باشد چهره ی فرد جذاب تر و زیباتر می شود.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

در جراحی زیبایی بینی پارامترهای متفاوتی مد نظر قرار داده می شوند. از میان این پارامترها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برطرف شدن معایب ساختمان بینی ( به منظور جلوگیری از عوارض بعد از جراحی بینی )
  2. دستکاری مطلوب و مناسب در بینی ( جراح با بررسی ساختمان بینی و سایر اجزای چهره ی فرد، نحوه ی جراحی بینی را انتخاب می کند.)
  3. مد نظر گرفتن نکات قبل از عمل بینی
  4. شرایط پوستی بیمار و فرم بینی ( فرم های بینی شامل : بینی های گوشتی ، استخوانی و … می شود.)
  5. بررسی بیماری های فرد متقاضی برای انجام جراحی بینی
  6. مشاوره و انتخاب جراح مناسب برای جراحی زیبایی بینی
  7. هزینه ی جراحی بینی و …

نحوه ی جراحی و دستکاری ساختمان بینی ، در انواع مدل های بینی، متفاوت می باشد. که جراح بینی با بررسی ساختمان بینی نحوه ی انجام جراحی و میزان تغییرات لازم را می سنجد.

به طور معمول بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم تری می باشند و ظاهر حجیم تری دارند. به منظور جراحی بینی های گوشتی از تکنیک های جراحی بینی گوشتی بهره می برند. همچنین در جراحی بینی استخوانی ، با توجه به شرایط بینی استخوانی ، عمل جراحی را انجام می دهند.

مطالب مرتبط با این مقاله:

جراحی بینی در اهواز

مراقبتهای بعد از عمل بینی

(Visited 69 times, 1 visits today)

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی