دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » جراحی بینی گوشتی در اهواز و چگونگی آن
مدت زمان مطالعه ۱۷ دقیقه

جراحی بینی گوشتی در اهواز و چگونگی آن

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 3]

جراحی بینی یکی از اعمال زیبایی است که می تواند با تغییر در ساختار غضروف ها فرم کلی بینی را تغییر دهد. دقت در انتخاب جراح زیبایی بینی باعث می شود تا شما از نتیجه ی جراحی رضایت کامل را داشته باشید. فرد کاندید برای جراحی زیبایی بینی باید دید منطقی و ایده آلی به نتیجه جراحی داشته باشد و در صورتی که انتظارات وی با جراح هم نظر بود می توان برای جراحی بینی در اهواز آماده شد.

از دیدگاه انسان مدرن، زیبایی شکل جدیدی به خود گرفته است و ممکن است با افلاطون که زیبایی را پدیده ای نسبی می نامید، مطابقت نداشته باشد. با این حال، در میان هزاران جراحی زیبایی که امروزه انسان ها برای رسیدن به زیبایی مطلق انجام می دهند، افرادی هستند که علاقه ای به تغییر اندام از سر تا پا ندارند.

یکی از بهترین دلایل جراحی زیبایی می‌تواند نسبت کلی اجزای صورت و بدن باشد. بازگشت تناسب اندام به فردی که سال هاست از چاقی رنج می برد و با انواع روش های کاهش وزن دست و پنجه نرم می کند و همچنان از اضافه وزن شکایت دارد، خود نکته مثبتی است که فرد را از نظر جسمی و روحی سالم می کند و او را در وضعیت مناسبی قرار می دهد.

صورت مانند بدن است و شاید چون چهره اولین عضو بدن است که در ابتدای هر رابطه بیشتر به چشم می آید، ممکن است اهمیت بیشتری بین افراد پیدا کند.

جراحی بینی گوشتی در اهواز

یکی از انواع جراحی بینی، جراحی بینی گوشتی می باشد، بینی های گوشتی برای جراحی نیاز به حساسیت و ظرافت بسیار بالایی دارند که در زمان جراحی باید لحاظ شود از این رو باید در انتخاب جراح به خوبی دقت نمایید .

رینوپلاستی بینی گوشتی به جراحی بینی اطلاق می شود که بر روی بینی انجام می شود که دارای پوست ضخیم با منافذ باز در پوست است. پس از انجام این روش غضروف بینی تقویت می شود و نوک بینی گوشتی بیمار بالا می‌رود.

دکتر حسین ختمی ،جراح بینی در اهواز و متخصص گوش ، حلق و بینی با دانش روز دنیا  می باشند؛  شما عزیزان به جهت تعیین وقت مراجعه به ایشان به جهت کسب مشاوره و راهنمایی  برای جراحی زیبایی بینی بدون عارضه ، از طریق زیر اقدام کنید:

با شماره های 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید.

یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

بینی گوشتی چیست؟

بینی گوشتی معمولاً دارای غضروف ضعیف است و در مردان شایع تر است. علاوه بر این، بینی گوشتی اغلب دارای نوک بینی گوشتی است که تپل است و معمولاً دارای منافذ باز و پوست ضخیم است.

ویژگی های بینی گوشتی 

بینی های گوشتی دارای غضروف های بسیار ضعیفی هستند که قابلیت نگهداری بینی را به خوبی ندارند، پوست این نوع بینی بسیار ضخیم است و البته استخوان این نوع بینی نیز کم و نازک می باشد .

جراحی بینی گوشتی نیاز به تقویت غضروف ها دارد که البته این تقویت باعث می شود که فرم بینی محکم تر و مستحکم تر شود، زمانی که بینی گوشتی به خوبی جراحی شود، تغییرات ایجاد شده در آن به خوبی نشان داده می شوند.

در تعریف کلی، اگر بینی شما دارای موارد زیر است، در دسته بینی های گوشتی قرار می گیرد:

 • پوست ضخیم
 • نوک بینی پهن، طوری که هیچ استخوانی در زیر آن حس نمی شود.
 • سوراخ های بینی به اندازه پوست ضخیم هستند و منافذ آن بزرگتر به نظر می رسند.

یکی دیگر از نشانه های بینی گوشتی شکل ونوک بینی است. سر خود را بالا بگیرید و به پایین بینی خود در آینه نگاه کنید. آیا شکل کلی مثلث است یا دایره؟ بینی های گوشتی در قسمت پایین حالت دایره ای و پهن دارند و دلیل اصلی آن ضخیم بودن پوست و غضروف ضعیف در این نوع بینی است.

در بین تمامی جراحی های رایج صورت از جراحی بینی گرفته تا بلفاروپلاستی و انواع روش های جوانسازی صورت، جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی ها در بین ایرانیان است.

یکی از دلایل اصلی این مهارت، جراحی های مختلفی است که پزشکان روی بینی های مختلف انجام داده اند. تنوع بینی های استخوانی و گوشتی، کم و زیاد شدن غضروف بینی و انواع چالش های پیش روی هر بیمار، او را با مدل های مختلف بینی آشنا کرده است.

آیا واجد شرایط جراحی بینی گوشتی در اهواز هستید؟

فردی که دارای بینی گوشتی باشد و یا نوک بینی او گوشتی است واجد شرایط رینوپلاستی بینی گوشتی می‌باشد. دکتر برای بررسی صلاحیت بیمار برای انجام رینوپلاستی بینی گوشتی وقت مشاوره می دهد.

مشاوره بیمار تجربه ارزشمندی را به او ارائه می دهد، به ویژه برای فردی که می خواهد تا حد امکان در مورد جراحی زیبایی بینی گوشتی و سایر درمان های جوانسازی صورت بیاموزد. دکتر از این مشاوره برای ارزیابی ویژگی های بینی و صورت بیمار و همچنین سابقه پزشکی وی استفاده می کند. سپس تعیین می کند که آیا بیمار واجد شرایط انجام رینوپلاستی بینی گوشتی یا سایر روش های جوانسازی صورت است یا خیر و توصیه های شخصی خود را ارائه می دهد.

طی مشاوره رینوپلاستی بینی گوشتی با پزشک، بیمار تشویق به پرسیدن سوال می شود. دکتر می‌خواهد تمام جنبه‌های جراحی بینی گوشتی را به بیمار آموزش دهد و ایده‌ای در مورد این روش و روند بهبودی آن ارائه دهد.

سن مناسب برای جراحی:

این جراحی هم مانند بسیاری از جراحی های زیبایی دیگر بهتر است که پس از پایان بلوغ کامل انجام شود زیرا بعد از بلوغ اعضای صورت و بدن شما رشد کافی خود را کرده‌اند.

البته این موضوع بستگی به هدف شما از انجام جراحی دارد. اگر دلایل شما عوامل پزشکی مانند پولیپ، مشکلات تنفسی، اختلالات خواب و مشکلات مادرزادی باشد، محدودیت سنی وجود ندارد.

رینوپلاستی بینی گوشتی در مقایسه با سایر انواع جراحی بینی چگونه است؟

در گذشته، به برداشتن غضروف بینی، رینوپلاستی بینی گوشتی گفته می شد. با این حال، گاهی اوقات منجر به فرورفتگی و زخم در پوست می شد و دستیابی به ظاهری متعادل و طبیعی برای بیمار را عملاً غیرممکن می کرد. در حال حاضر با انجام رینوپلاستی بینی گوشتی، بیمار می تواند ظاهر صورت خود را زیبا کرده و از بینی خود که تکمیل کننده اجزای صورت است، لذت ببرد.

یک پزشک متخصص ابتدا بینی بیمار را بررسی می کند و چگونگی مطابقت بینی با چشم ها، گونه ها، چانه و سایر ویژگی های صورت را بررسی می کند. در مرحله بعد، دکتر تعیین می کند که آیا جراحی زیبایی بینی گوشتی یا نوع دیگری از جراحی بینی برای کمک به بیمار برای احیای ظاهر صورت ضروری است یا خیر.

اگر بیمار واجد شرایط انجام رینوپلاستی بینی گوشتی باشد، دکتر یک برنامه درمانی شخصی طراحی می کند. یا اگر معتقد است که یک بیمار از سایر روش‌های جوان‌سازی صورت سود می‌برد، ایده هایی درباره این درمان‌ها ارائه می‌دهد. پزشک با انجام این کار به بیمار کمک می کند تا تمام گزینه های درمانی موجود برای جوانسازی صورت را درک کند.

در گذشته، به برداشتن غضروف بینی، رینوپلاستی بینی گوشتی گفته می شد. با این حال، گاهی اوقات منجر به فرورفتگی و زخم در پوست می شد و دستیابی به ظاهری متعادل و طبیعی برای بیمار را عملاً غیرممکن می کرد. در حال حاضر با انجام رینوپلاستی بینی گوشتی، بیمار می تواند ظاهر صورت خود را زیبا کرده و از بینی خود که تکمیل کننده اجزای صورت است، لذت ببرد.

یک پزشک متخصص ابتدا بینی بیمار را بررسی می کند و چگونگی مطابقت بینی با چشم ها، گونه ها، چانه و سایر ویژگی های صورت را بررسی می کند. در مرحله بعد، دکتر تعیین می کند که آیا جراحی زیبایی بینی گوشتی یا نوع دیگری از جراحی بینی برای کمک به بیمار برای احیای ظاهر صورت ضروری است یا خیر.

اگر بیمار واجد شرایط انجام رینوپلاستی بینی گوشتی باشد، دکتر یک برنامه درمانی شخصی طراحی می کند. یا اگر معتقد است که یک بیمار از سایر روش‌های جوان‌سازی صورت سود می‌برد، ایده هایی درباره این درمان‌ها ارائه می‌دهد. پزشک با انجام این کار به بیمار کمک می کند تا تمام گزینه های درمانی موجود برای جوانسازی صورت را درک کند.

آیا عمل بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

همانطور که در بالا ذکر شد، بسیاری از جراحی های زیبایی قبلی نتیجه مطلوبی نداشتند و بیمار باید شرایط را می پذیرفت یا تحت یک تجدید نظر قرار می گرفت. اما این مشکل امروزه برطرف شده است و معمولاً در صورت انتخاب فرد ماهر در زمینه جراحی بینی و همچنین رعایت مراقبت های بعد جراحی نتیجه مطلوب را خواهید گرفت.

اقدامات حین عمل در جراحی بینی گوشتی

صحبتهای دکتر حسین ختمی جراح و متخصص گوش حلق و بینی را درباره اقدامات حین عمل بینی گوشتی ببینید و بشنوید

عمل بینی گوشتی و نتایج آن

نتیجه جراحی بر روی بینی های گوشتی طبیعی خواهد شد ، یک بینی متناسب با چهره با فرمی طبیعی و زیبا که ساختار کلی آن حفظ شده باشد، افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند نباید انتظار یک بینی عروسکی و یا فانتزی را داشته باشند زیرا پوست بینی های گوشتی بسیار ضخیم است و نمی توان نوک بینی را سربالا یا بسیار کوچک نمود . از این رو به افرادی که بینی های گوشتی دارند توصیه می شود که در انتخاب جراح بینی گوشتی دقت کافی را داشته باشند .

ویژگی بینی های گوشتی
ویژگی بینی های گوشتی

تکنیک های جدید برای جراحی بینی

امروزه روش ها و تکنیک های بسیار مهم و پیشرفته ای برای جراحی بینی ارائه شده است که می تواند مشکلات و معایب بینی گوشتی را به خوبی رفع نماید و فرم و ساختار آن را بسیار زیبا کند . از این رو افراد نباید نگران نتیجه ی بعد از جراحی بینی باشند زیرا اقدامات و تجهزیات بسیار پیشرفته ای برای پوست ضخیم و غضروف نرم این نوع بینی وجود دارد.

افتادگی بینی بعد از جراحی بینی

آیا بینی بعد از جراحی دچار افتادگی می شود؟
خیر بینی در صورتی که به خوبی جراحی شود و جراح از تکنیک های ویزه جراحی استفاده کرده باشد به هیچ عنوان بعد از جراحی دچار افتادگی نخواهد شد .
چه روشی برای جراحی این نوع بینی پیشنهاد می شود ؟
بهترین روش برای جراحی بینی بیماران با پوست ضخیم، روش باز است. در روش بسته چون نوک بینی به خوبی دیده نمی شود و دسترسی به نوک بینی محدود است، نتایج برای جراحی بینی های گوشتی چندان خوب نیست.

بیماران با پوست ضخیم باید انتظارات منطقی نسبت به عمل بینی داشته باشند و بدانند هیچگاه بینی آنها مانند بیماران با پوست مناسب نمی شود.

اقدامات قبل از عمل بینی گوشتی

رعایت نکاتی قبل از جراحی بینی بسیار مهم است. افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند حدود یک هفته قبل از جراحی از مصرف نمک خودداری نمایند زیرا نمک باعث تورم بدن می شود و می تواند روی بینی تاثیر بگذارد. قبل از هر گونه اقدامی برای عمل بینی با پزشک خود مشورت کنید و از او بخواهید تا تصویر ذهنی درستی از بینی شما در آینده برایتان  ایجاد کند .

به یاد داشته باشید که امکان جراحی از روی عکس هنرپیشه ها و افراد معروف وجود ندارد و شما باید ساختاری مشابه با بینی مدلی که انتظار دارید داشته باشید در غیر این صورت امکان جراحی بینی گوشتی مانند یک بینی استخوانی نخواهد بود. مدارک خود برای مشاوره اولیه، باید آنها را با خود بیاورید. این مدارک برای معاینه مجدد توسط پزشک مورد نیاز است.

در صورتی که بیماری خاصی دارید آنرا درمان کنید و به پزشک جراح نیز اطلاع دهید. سعی کنید تا دو هفته قبل از عمل سیگار و قلیان مصرف نکنید. مصرف سیگار باعث میشود که فرد دچار مشکلات انعقادی در حین عمل شود. یک ماه قبل از جراحی سیگار و نوشیدن الکل را ترک کنید.

دو هفته قبل از جراحی مصرف داروهایی که انعقاد خون را مسدود می کنند مانند آسپرین، ایبوپروفن و دارو هایی از این قبیل را متوقف کنید. سعی کنید از 24 ساعت قبل جراحی چیزی نخورید و معده‌تان خالی باشد.• چند روز بعد از جراحی امکان دوش گرفتن وجود ندارد، بنابراین یک شب قبل از جراحی دوش بگیرید.

به یاد داشته باشید که از مصرف آسپرین و قرصهای مسکن مانند: ناپروکسن و بروفن نیز به مدت 2 هفته قبل از عمل پرهیز نمایید. آزمایشات لازم را انجام دهید و در افراد بالای 40 سال حتما آزمایش غلظت خون و آزمایشات انعقادی انجام شود تا دچار عوارض احتمالی حین و بعد از عمل نشوید.

عمل جراحی بینی گوشتی
عمل جراحی بینی گوشتی

روش جراحی بینی گوشتی در اهواز چیست؟

در گذشته وقتی فردی عمل بینی انجام می داد و به نتیجه مطلوب نمی رسید، می شنیدیم که: بینی او گوشتی بوده و بعد از جراحی دچار شل شدن می شود. این گفته تا حد زیادی درست است. زیرا در گذشته بافت های غضروفی بینی و تفاوت بافت بینی در بینی های گوشتی و استخوانی، چندان مورد مطالعه قرار نمی گرفت. اما امروزه می دانیم که بخش بزرگی از جراحی بینی به ترمیم و اصلاح غضروف ها می پردازد. ممکن است لازم باشد جراح در حین جراحی بینی گوشتی با غضروف بسیار ضعیف، غضروف مصنوعی را به بافت بینی اضافه کند تا به نتیجه مطلوب برسد، در گذشته برای افراد دارای بینی های گوشتی، این کار انجام نمی شد. نتیجه این بود که به افرادی که بینی گوشتی داشتند هشدار داده شد که از جراحی بینی خود صرف نظر کنند.

تکنیک جراحی بینی گوشتی در اهواز یک تکنیک باز است که در آن جراح تمام پوست بینی را بالا می کشد تا به بافت های داخلی دسترسی کامل داشته باشد و تغییرات لازم را به راحتی انجام دهد. در روش بسته محدودیت هایی برای انجام کارهایی مانند افزودن غضروف وجود دارد که برای جراحی بینی های گوشتی لازم است. معمولاً این جراحی را با بیهوشی عمومی و گاهی موضعی انجام می دهند و مدت زمان این جراحی دو یا سه ساعت است. بیمار یک شب پس از جراحی ترخیص می شود و یا در صورت طبیعی بودن شرایط در عرض، 8 ساعت بعد از جراحی ترخیص می شود.

اقدامات بعد از جراحی بینی

تورم بعد از جراحی طبیعی است. اما برای اینکه زودتر از شر ورم خلاص شوید، باید از کمپرس آب سرد استفاده کنید. 3 یا 4 روز بعد از عمل طوری بخوابید که سرتان بالاتر از بقیه بدن باشد و فراموش نکنید که به مدت 3 هفته به پهلو نخوابید تا به بینی فشار نیاورد و فرم آن را تغییر ندهد.

در روزهای اول سعی کنید غذاهایی را بخورید از که نیاز نباشد از دهان و فک  خود زیاد استفاده کنید و هیچ فشاری به صورتتان وارد نشود. معمولا تا 24 ساعت پس از جراحی، آب میوه ها و سوپ های طبیعی بهترین گزینه برای شما هستند و پس از آن می توانید با گرادیان های نرم مانند غذاهای مخلوط شروع کنید.

گرمای زیاد می‌تواند باعث شود تورم بینی بیشتر می شود. برای بهبودی و مراقبت از خود تا دو هفته پس از جراحی سعی کنید در معرض حرارت مستقیم مانند نور خورشید و سونا قرار نگیرید.

کارها را به آرامی شروع کنید. اگر کار شما نیاز به خم شدن زیاد در طول روز دارد، بازگشت به محل کار را به تعویق بیندازید، تا فشار کمتری به صورت و بینی شما وارد شود. زمانی که می خندید کمتر بخندید و دهان خود را زیاد باز نکنید.

اگر قبل از جراحی سرماخوردگی بگیرید، به احتمال زیاد جراحی شما را به تعویق می‌افتد و همچنین می‌تواند عوارض جانبی بیشتری بعد از جراحی داشته باشد. سرماخوردگی هنگام عطسه، سرفه یا آبریزش بینی به بینی شما فشار وارد می کند و باید بسیار مراقب باشید تا آسیب به بینی که به تازگی عمل کرده اید را به حداقل برسانید. پس مراقب باشید سرما نخورید.

بعد از جراحی از تکان دادن بیش از اندازه سر و یا خم کردن آن بپرهیزید.
به هنگام خواب از دو بالشت در زیر سر استفاده کنید.
تا سه هفته بعد از عمل بینی از فین کردن بپرهیزید.
بعد از دو الی سه هفته از پایین گرفتن بیش از حد سر اجتناب کنید.
از خورن غذاهای جویدنی و سفت  بپرهیزید ، و ترجیحا غذاهای سوپی و ابکی مصرف کنید .
داروهای تجویز شده را سر ساعت مصرف کنید
نگران تورم بینی گوشتی در روزهای اول نباشید و تصور نکنید که بینی شما بزرگ شده است .
از آب کرفس و آب آناناس جهت کاهش تورم استفاده نمایید.
به مدت یک ماه از ورزش و فعالیت های سنگین بپرهیزید.
در هنگام مسواک زدن از مسواک نرم استفاده کنید.
از قرار گرفتن مستقیم در نور آفتاب دوری کنید زیرا باعث تورم بینی شما خواهد شد.
به مدت یک ماه شنا نکنید.
در سه هفته اول از عینک آفتابی استفاده ننمایید.
از خوردن مایعات با نی بپرهیزید، بهتر است که جهت خوردن مایعات از لیوان استفاده نمایید.
از خوردن غذاهای داغ به مدت یک هفته بپرهیزید.

نمونه جراحی بینی گوشتی
نمونه جراحی بینی گوشتی

سوالات متداول عمل بینی گوشتی

چه کسانی در جراحی بینی گوشتی موفق هستند؟

کسانی که می خواهند از جراحی بینی گوشتی نتایج خوبی دریافت کنند باید با پزشک خود مشاوره های لازم را داشته باشند تا درباره نوع جراحی بینی گوشتی اطلاعات لازم را کسب کنند.

ورم بعد از جراحی بینی گوشتی چه مدت زمان طول می کشد تا بهبود یابد؟

ورم بعد از جراحی بینی گوشتی امری کاملا عادی و طبیعی می باشد و بهبود آن بستگی به سنگینی جراحی و شرایط خود بیمار دارد. اما در مجموع تورم در جراحی بینی گوشتی بیشتر از جراحی بینی استخوانی می باشد.

آیا بعد از جراحی بینی گوشتی مشکلاتی در تنفس ایجاد می شود؟

در روزهای اول بعد از جراحی بینی گوشتی اختلالات تنفسی کاملا طبیعی می باشد چون بینی دارای ورم می باشد و بعد از مدت زمانی ورم های داخل بینی رفع می شود و بیمار به راحتی می تواند تنفس قبل از عمل را داشته باشد. حتی در بعضی از موارد عمل تنفس بهتر از قبل شده است.

هر نوع بینی گوشتی را میتوان عمل کرد؟

در بعضی از افراد خصوصا آقایان به دلیل چربی و ضخیم بودن پوست جراحی توصیه می شود جراحی انجام نشود.

بعد از جراحی بینی های گوشتی نتیجه چگونه است؟

در قسمت پوست بینی تغییراتی صورت نمی گیرد اما بعد از جراحی ، بینی طبیعی می شود.

در جراحی بینی گوشتی تغییرات به چه صورت انجام می شود؟

در جراحی بینی گوشتی غضروف ها را بر می دارند و یا جابه جا و تراش می دهند که آن را به آسانی کوچک کنند. برش های کوچکی در سوراخ های بینی ایجاد می کنند این کار باعث می شود که دسترسی به استخوان تحتانی راحت تر شود. اما در جراحی بینی گوشتی پوست بینی هیچگونه تغییری نمی کند و پوست به فرمی جدید تبدیل می شود . در بعضی از اوقات نیاز است که سوراخ های بینی هم تنگ شود.

مراقبتهای لازم قبل از جراحی بینی گوشتی

پس از جراحی بینی نیاز به چه مراقبتهایی داریم؟

چکیده 

حال بینی های گوشتی بر عکس بینی های استخوانی پوستی ضخیم دارند و به قدری حجم بیشتر بینی را پوست  یا بافت های چربی  تشکیل داده که تیغه بینی استحکام کافی را ندارد که بتوان تغییرات لازم را بر روی بینی انجام داد به همین دلیل در جراحی بینی گوشتی در ابتدا جراح بینی سعی بر تقویت اسکلت بینی دارد .

اسکلت بینی در واقع به مانند اسکلت و ستون اصلی ساختمان بینی است و در صورتی که به ساختار آن در جراحی زیبایی بینی توجه لازم نشود بعد از مدتی بینی آسیب دیده  و یا به اصطلاح عامیانه  بینی می افتد که بیماران باید عمل ترمیمی بینی را انجام دهند که باید هزینه بیشتر و اضافه تری بپردازند و هم عمل سخت تر و با ریسک بیشتری را پیش رو دارند .

با مراجعه به بهترین جراح بینی در اهواز تمام سوالات خودت را بپرسید و پس از جراحی به مطلوب ترین نتیجه دست یابید.

دکتر ختمی

دکتر حسین ختمی

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

9 دیدگاه ها
 1. فریبا

  بینی گوشتی رو میشه فانتزی عمل کرد؟

  پاسخ
  • جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی

   با معاینه ی بینی توسط جراح می توان برآورد کرد که چه میزان تغییراتی میشه در بینی ایجاد کرد

   پاسخ
 2. زهرا

  سلام بینی من گوشتی .وستخوانی وپوست ضخیمه خواسم بپرسم اگه عمل کنم طبیعی خوب میشه وهزینه عملم چقد میشه

  پاسخ
  • جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی

   سلام.
   بله و هزینه عمل بینی در بیمارستان ده و نیم میلیون تومان تموم می شود.

   پاسخ
 3. گلی

  سلام.درحال حاضر هزینه عمل بینی گوشتی چقدر هست؟

  پاسخ
 4. آرزو

  سلام هزینه عمل بینی گوشتی الان چقدره ؟دکتر دربیمارستان یا کلینیک عمل میکنن؟

  پاسخ
  • جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی

   سلام در کلینیک انجام میشه و هزینه جمعا حدود 23 میلیون هست

   پاسخ
 5. Nans

  سلام وقت بخیر هزینه عمل بینی گوشتی چقدره؟

  پاسخ
  • جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی

   سلام جمعا حدود ۲۵ میلیون

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *