دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » جراحی بینی گوشتی و نتایج آن
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بینی گوشتی و نتایج آن

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی بینی گوشتی و نتایج آن

وقتی که پوست بینی ضخیم و غضروف های آن نازک هستند آن بینی، گوشتی نامیده می شود و برعکس این قضیه بینی نازک باشد و غضروف های آن ضخیم آن بینی استخوانی نامیده می شود. در روش های قدیمی تر کار خاصی برای بینی های گوشتی نمی شد انجام داد اما اکنون روش های نوین و پیشرفته ای بوجود آمده است که کار را آسان کرده است.

جراحی بینی

آیا بینی های گوشتی بعد از عمل باز می گردد؟

با روش های قدیمی کار خاصی برای بینی انجام نمی شد چون تکنیک های قدیمی عموما کاهنده بودند و تنها باعث تراشیدن گوشت و غضروف ها می شدند.بینی های گوشتی غضروف های ضعیفی دارند. حال اگه این دسته از بینی هایی که غضروف ظریفی دارند را تراش بدهیم و نازک شوند هرچند ممکن هستند پس از مدتی کوچک  و زیبا بمانند اما بعد از مدتی به دلیل فعل و انفعالات درون پوستی بینی جمع شده و خودش را به سمت پایین می کشد و به همین دلیل می گویند بینی افتاده شده وگوشت برگشت پیدا کرده است.

تقویت غضروف ، کاری است که برای بینی های گوشتی انجام می دهند. به این صورت که غضروف مورد نیاز را از تیغه ی  وسط بینی بر می داریم و به وسیله ی آن قسمت های نوک بینی را تقویت کرده تا بعد از اینکه ترمیم بینی شروع شد دیگر برگشت بینی اتفاق نیافتد.

اما امروزه با پیشرفت علم بینی های گوشتی را با غضروف تقویت می کنند و فرم می دهند و دیگر برگشت بینی های گوشتی و حتی افتادگی بینی خیلی کم شده و یا حتی دیگر شاهد برگشت تعداد محدود هم نخواهیم بود.

بسیاری از افرادی که متقاضی برای عمل زیبایی بینی هایشان هستند این سوال را از دکتر می پرسند که چند درصد نتیجه می گیرم و می خواهند جواب خود را به صورت درصدی بدانند.اما باید این را هم بدانند، انتظارات واقع بینانه داشته باشند از نتیجه جراحی..

نتایج :

جراحی های بینی استخوانی نتیجه بخش ترو  آسان تر از بینی های گوشتی هستند و اینگونه افراد باید توقعشان را محدود تر کنند. اگرچه با روش های جدید در جراحی بینی دستیابی به زیبایی های پایدار برای بینی های گوشتی هم فراهم شده است و دیگر جای نگرانی نیست. بعد از جراحی بینی گوشتی فرم بسیار زیبایی در بینی ایجاد می شود.

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

 

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + چهار =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی