دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » جراحی بینی و داشتن حساسیت و آلرژی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی و داشتن حساسیت و آلرژی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی بینی و داشتن حساسیت و آلرژی

برخی از افراد گمان می کنند در صورتی که جراحی زیبایی بینی انجام دهند باید مشکلاتی که ریشه در حساسیت و آلرژی آنها وجود دارد از بین برود در صورتی که باید بدانید حساسیت شما در رابطه با مشکلات درون ساختمان بینی شما نمی باشد و به همین دلیل با جراحی زیبایی بینی هیچ گونه تغییراتی نخواهد کرد .

چه مشکلاتی در جراحی بینی برطرف خواهد شد ؟

در صورتی  که به دلایل مختلف راه تنفس شما بسته شده باشد و یا اینکه به دلیل منحرف شدن بینی  شما راه هوایی یکی از سوراخ های بینی شما تنگ شده باشد  بعد از جراحی رینوپلاستی به صورت همزمان  این مشکلات برطرف خواهد شد  و بعد از عمل مشکلاتی که برای افراد با حساسیت وجود داشته است مقداری کمتر می شود و نشانه ها و تحریک بینی در هنگام حساسیت برای آنها قابل تحمل تر خواهد شد .

رابطه جراحی بینی و حساسیت

از دکتر حسین ختمی سوال پرسیده می  شود که آیا  با داشتن آلرژی می تواند جراحی رینوپلاستی انجام دهد  یا خیر .بله حساسیت مشکلات آنچنانی در جراحی بینی ایجاد نخواهد کرد وتنها شما باید بدانید که پزشک خود را باید مطلع بسازید زیرا افراد با آلرژی بافت بینی پر خونی دارند و ممکن است در عمل بین خونریزی بیشتری نسبت به افراد نرمال داشته باشند.

نیاز است که این افراد بعد از جراحی بینی مراقبت ها را به درستی انجام دهند  و تا جای ممکن از مواردی که حساسیت انها را تشدید می کند خوددرای کنند زیرا روند بهبودی بینی با تحریک هر چه بیشتر بینی کند تر خواهد شد در صورتی که نیاز باشد جراح بینی برا ی شما داروهای مخصوصی را تجویز خواهد کرد.

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی