دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » جراحی بینی طبیعی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

جراحی بینی طبیعی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی بینی طبیعی

نتیجه جراحی بینی می تواند در افراد متفاوت گوناگون باشد اما افرادی هستند که تمایل ندارند بعد از جراحی بینی  تغییر زیادی در بینی آنها ایجاد شود و یا اینکه نوک بینی به حالت فانتزی و یا غیر طبیعی باشد .در جراحی بینی طبیعی تنها ایرادات مربوط به زیبایی برطرف خواهند شد و بینی متناسب با صورت تغییر خواهد کرد.
بعد از جراحی بینی طبیعی باید انتظار داشته باشیم که :
سایز بینی به مقدار متناسب با صورت کاهش پیدا کرده باشد
این گونه نیست که هر چه بینی کوچک تر باشد بینی فرد زیباتر خواهد بود بلکه فاکتور هایی که می توان گفت باعث داشتن بینی زیبا است تناسب بینی با دیگر اجزای صورت مانند گونه و لب می باشد.پس جراح بینی در جراحی بینی طبیعی باید نتیجه جراحی را به گونه ایی رقم بزند که بینی کاملا با صورت هماهنگی داشته باشد .
سوراخ های بینی متناسب و یکسان باشد

جراحی بینی طبیعی
در عمل طبیعی بینی اگر سوراخ بینی کوچک نشود پهنای قاعده بینی در قسمت پره های بینی باعث متعادل شدن پهنای نوک بینی بعد از جراحی بینی خواهد شد.زمانی که جراح بینی به ترمیم نوک بینی می پردازد باید تمامی تمرکز خود را بر این داشته باشد که غضروف بینی استحکام کافی را داشته باشد تا با گذشت زمان عوارض جراحی بینی به سراغ فرد نیاید.در صورتی که سوراخ های بینی به مقدار زیاد کوچک شود دیگر برگشت آن به حالت طبیعی ناممکن خواهد بود و اصلاح آن بسیار دشوار خواهد بود .
پشت بینی صاف و محکم باشد
در جراحی بینی طبیعی انتظار می رود که هیچ قوس و یا حالت سرسره ایی در پشت بینی دیده نشود و نوک بینی حالت طبیعی داشته باشد در مواردی که نوک بینی بیش از اندازه باریک و یا قوس دار شده باشد علاوه بر ظاهر غیر زیبا در اطراف  بینی فرور فتگی ایجاد می کند که فرد دچار تنگی مسیرهای تنفسی خواهد شد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ختمی متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی بینی

(Visited 258 times, 1 visits today)

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 4 =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی