دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » جراحی بینی برای ورزشکاران
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بینی برای ورزشکاران

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

جراحی بینی برای ورزشکاران

جراحی بینی در مجموع برای ورزشکاران ، جراحی پر طرفداری محسوب نمی شود .بعضی از افراد ورزشکارانی که  به صورت حرفه ای شغل خود را دنبال می کنند کاندیدای بهتری و افراد مناسب تری را برای انجام جراحی بینی زیبایی می دانند .

جراحی بینی برای ورزشکاران

جراحی بینی برای ورزشکاران

به علت اینکه صدماتی که به صورت فیزیکی که بخاطر وجود شغلشان به آن ها وارد می شود و این موضوع سبب شده است که کسانی که مشهور هستند و هنرمندان موفق برای اینکه ظاهرشان را به بهترین شکل نگه دارند موجب شده است ورزشکاران حرفه ای بیشتر متقاضی جراحی بینی باشند .

جراحی بینی برای ورزشکاران

جراحی بینی برای ورزشکاران یک جراحی کاملا پلاستیک به حساب می آید . این موضوع هم به وضوح دیده می شود که جراحی بینی در  ورزشکارانی که امکان دارد صدمه به سر و صورت آن ها بیشتر وارد شود مانند ورزش های تماسی مثل بسکتبال – فوتبال – راگبی – کیک بوکسینگ – ورزش های رزمی و بوکس .

جراحی بینی قطعا معقول ترین راه برای جراحی بینی است که در طی یک ورزش آسیب دیده است و در نهایت شکل و فرم طبیعی خود را از دست  داده است . افرادی که برای تغییر شکل بینی و ظاهر بینی خود متقاضی برای جراحی بینی می شوند در اصل  خواهان این هستند که تعادل صورت خود را برگردانند .

ورزش هایی که بعد از جراحی بینی می توان انجام داد

یک پیاده روی سبک برای بعد از جراحی بینی هیچگونه مشکلی ندارد . اکثر پزشکان بیماران خود را ارزیابی می کنند و به اندازه قدرت و توانایی هایشان آن ها را تشویق به راه رفتن می کنند چون پیاده روی موجب می شود که انعقاد خون اتفاق نیفتد . دویدن – آهسته دویدن – و هرگونه فعالیتی که مربوط به اروبیک می باشد در روزهای بعد از جراحی نباید انجام داد عمل نفس کشیدن بیمار امکان دارد به مدت 2 تا 3 هفته به دلیل وجود ورم در بینی مسدود باشد و همراه با مشکل باشد .به همین علت انجام فعالیت های سنگین که تنفس سنگین را می طلبد با مشکل مواجه می شود .

تاثیرات ورزش پس از جراحی بینی

تقریبا به مدت شش هفته طول می کشد که استخوان های بینی التیام پیدا کنند . بعد از هفته ی اول بیماران ممکن است قادر به انجام فعالیت های ملایم باشند . از انجام فعالیت و ورزش های سنگین در زمان بهبودی به جدا باید خودداری کرد .

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی