دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » جراحی بینی باز و بسته
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

جراحی بینی باز و بسته

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی بینی باز و بسته

جراحی زیبایی در ابتدا فقط برای افراد معروف و مشهور انجام می شد، اما امروزه اینگونه نیست. هر ساله افراد زیادی جراحی زیبایی بینی یا چانه را انجام می دهند.

جراحی بینی به روش باز

جراحی بینی باز یک تکنیک عملیاتی است که در انجام آن یک برش خارجی برای دسترسی به داخل بینی صورت می گیرد . این روش نقطه مقابل جراحی بینی بسته می باشد که تمام برش ها از داخل بینی صورت می گیرد .

هر کدام از این روش ها طرفداران و منتقدان خود را در جامعه جراحان پلاستیک زیبایی بینی دارد . برای تکنیکی که هر جراح برای هر مورد انتخاب می کند دلیل خاصی وجود دارد . جراحان زیبایی بینی که تخصص کامل را در این زمینه دارند در هر دو روش متبحر می باشند که متانسب با هر مورد روش مورد نظر را انتخاب می کنند .

جراحی زیبایی بینی توسط دکتر حسین ختمی

جراحی زیبایی بینی توسط دکتر حسین ختمی

روش جراحی بینی باز

به طور کلی ، روش باز بیشتر ترجیح  داده می شود چرا که روشی امتحان شده است . در 20 ساله اخیر روشی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، در ابتدا این روش به دلیل مزایایی آموزشی که در آن وجود داشت و دیدن آناتومی بینی که در روش باز قابل دیدن است مورد توجه قرار گرفت .

بیشتر جراحان قدیمی زیبایی بینی روش بسته را ترجیح می دادند اما برای جراحان با تجربه بالا در جراحی زیبایی بینی روش رینوپلاستی با تکنیک باز سخت نیست .

اگر تا به حال یک عکس یا یک طرح از جراحی زیبایی باز بینی دیده اید ، متوجه می شوید که یک برش افقی در بینی تا زیر نوک بینی ایجاد می شود ، پوست از روی بینی برداشته می شود سپس یک دسترسی برای دیدن غضروف نهایی بینی وقتی یک وسیله در میان بینی باز شده قرار می گیرد ، ایجاد شده و یک دید به کل پل بینی ایجاد می شود برای جراحان این موضوع یک صرفه و فایده محسوب می شود .

زخم حاصل از جراحی بینی باز

در جراحی باز زخم ایجاد می شود ، تا زمانی که بهبود کلی حاصل شود ، جای اسکاری باقی نمی ماند . همچنین ، مشخص نیست که تا چه میزان سفتی یا انقباض در طول زمان بهبود در بینی اتفاق میافتد .

جراحی بینی بسته

جراحی بینی بسته ، درون بینی صورت می گیرد ، دسترسی دستی بهتر و راحتی تکنیکی یک عمل درون حفره ای را ایجاد می کند . جراحان با تجربه به شما خواهند گفت که این روش ضعیف نبوده و برای نزدیک به 100 سال با بهترین نتایج صورت گرفته است .

در نهایت تکنیکی که جراح با آن راحت تر می باشد مهم ترین آیتم می باشد. اگر شما در جراحی اعتماد به نفس داشته باشید در قضاوت جراح تاثیر گذار خواهد بود. به احتمال زیاد شما با نتایج حاصله راحت وراضی خواهید شد.

 دکتر حسین ختمی ، جراح بینی اهواز و متخصص گوش ، حلق و بینی با دانش روز دنیا  می باشند؛  شما عزیزان به جهت تعیین وقت مراجعه به ایشان به جهت کسب مشاوره و راهنمایی  برای جراحی زیبایی بینی بدون عارضه ، از طریق زیر اقدام کنید:

با شماره های 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید.

یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

اگر درباره باقی ماندن زخم ناشی از جراحی باز بینی نگران هستید از جراح خود بخواهید تا عکس های قیل و بعد حاصل از جرحی باز بینی را به شما نشان دهد. سپس خواهید توانست ارزیابی لازم را انجام داده و تصمیم بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی تفاوت جراحی بینی باز و بسته مراجعه نمایید.

(Visited 41 times, 1 visits today)

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی