دکتر حسین ختمی » مراقبت های بعد از جراحی بینی » تاثیر سیگار بر روی جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

تاثیر سیگار بر روی جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

تاثیر سیگار بر روی جراحی بینی

برخی از اقدامات هستند که بهتر است قبل و بعد از جراحی بینی به درستی انجام شود تا نتیجه جراحی بینی به خوبی شکل بگیرد.مصرف سیگار قبل و بعد از جراحی بینی می تواند روند بهبودی را آرام کند و یا اینکه در حین جراحی بینی مشکلی را به وجود بیاورد.

جراحی بینی یکی از جراحی های زیبایی است که طی آن جراح بینی با به کار بردن تکنیک های جراحی فرم بینی شما را تغییر خواهد داد و ایرادات بینی را برطرف خواهد کرد. قبل از جراحی بینی شما باید با جراح بینی مشاوره ای داشته باشید و با وی در این باره مشورت نمایید. در این جلسه جراح بینی اطلاعات لازم را به شما ارائه خواهد داد و در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی با شما صحبت خواهد کرد.

تاثیر سیگار بر روی جراحی بینی

تاثیر دخانیات

تمامی موادی که دارای نیکوتین هستند یک منقبض کننده قوی برای  عروق هستند که منجر به تنگ شدن عروق خونی خواهد شد و در نتیجه  کاهش جریان خون رخ می دهد و بافت هایی که در طول جراحی بینی آسیب دیده شده اند نمی توانند به سرعت ترمیم پیدا کنند.کاهش جریان خون ناشی از سیگار می‌تواند باعث تاخیر یا اشکال در روند بهبود زخم شود و خطر بروز عفونت، باز شدن زخم و نیاز به عمل جراحی مجدد را افزایش دهد.

پیش از جراحی بینی

زمانی که شما برای مشاوره جراحی بینی مراجعه می کنید و زمانی را برای جراحی در نظر می گیرد جراح بینی شما دستور می دهد که یک ماه قبل از عمل از دخانیات و سیگار مصرف نکنید .البته که بسیاری از افراد سیگاری به گفته پزشک خود عمل نمی کنند و حتی شب قبل از عمل بینی باز هم دخانیات مصرف می کنند.میزان عفونت و عارضه بیهوشی در اشخاص سیگاری بیشتر می باشد و به همین دلیل این افراد باید بیشتر به توصیه جراح خود دقت کنند.

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

 

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی