دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » بهترین جراح بینی
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح بینی

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین جراح بینی

به طور کلی بینی یکی از ویژگی های بسیار مهم صورت افراد می باشد. گاهی این بینی دچار انحرافاتی به دلیل شکستگی می شود که نیاز به اصلاح دارد یا اینکه ممکن است بینی فردی به دلیل بزرگی بیش از حد نیاز به جراحی داشته باشد. گاهی اوقات نیز بینی ممکن است به دلیل وجود مشکلات تنفسی نیاز باشد تا جراحی رینوپلاستی انجام شود.

جراحی بینی، یکی از حساس ترین جراحی ها برای افرادی است که تصمیم به این کار گرفته اند. از این رو بیماران در انتخاب بهترین جراح بینی دقت و ظرافت زیادی را به خرج می دهند. زیرا این جراحی تاثیر مستقیمی بر صورت و ظاهر افراد می گذارد. بسیاری از افراد به سراغ کلینیک های گوناگون و یا متخصصین در این زمینه می روند، تا با اطمینان کامل جراح بینی خود را انتخاب کنند. حال چه راه حلی برای انتخاب بهترین جراح بینی وجود دارد؟

علاوه بر نوع پوست و بینی بیمار، کیفیت و نتیجه جراحی بینی ،  تا حد زیادی به تجربه و دانش جراح بستگی دارد. پس انتخاب بهترین جراح بینی جزء اصلی ترین و مهم ترین مراحل یک جراحی محسوب می شود.

بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی می تواند در ایجاد تغییرات لازم بدون ایجاد هیچ عارضه ای نکته بسیار مهمی می باشد.

دکتر حسین ختمی ، جراح بینی در اهواز و متخصص گوش ، حلق و بینی با دانش روز دنیا می باشند؛ شما عزیزان به جهت تعیین وقت مراجعه به ایشان به جهت کسب مشاوره و راهنمایی برای جراحی زیبایی بینی بدون عارضه ، از طریق زیر اقدام کنید: با شماره های 09337078610 و 09378253132 تماس بگیرید. یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

بهترین جراح بینی ، علاوه بر تجربه و دانش بالا در زمینه جراحی بینی، بایستی اطلاعات کافی از بی هوشی و نحوه ارزیابی بینی و صورت افراد را نیز داشته باشد.

جراحی بینی، نه تنها باید از نظر زیبایی شناسی مورد تائید باشد، بلکه بینی باید فعالیت قبلی خود را نیز داشته باشد. پس بهترین جراح بینی، پزشکی است که با در نظر گرفتن دو مورد گفته شده،  به رفع مشکلات تنفسی و یا گرفتگی بینی بیمار نیز می پردازد.

دلایل عمده برای جراحی بینی

انواع جراحی هایی که توسط متخصص و جراح گوش و حلق و بینی انجام می شود، به دو بخش درمانی و زیبایی تقسیم بندی می شود:

 • جراحی های زیبایی بینی : انواع جراحی های مربوط به بینی مانند تغییر فرم بینی، تغییر ساختار به لحاظ ظاهری، در صورت وجود مشکل تنفسی اصلاح ساختار تنفسی
 • جراحی های درمانی بینی: عمل هایی که در ناحیه سر و گردن انجام می شود مانند پولیپ و انحراف بینی

انواع روش هایی که یک جراح بینی خوب انتخاب می کند؟

نوع جراحی که توسط پزشک انتخاب می شود بسته به شرایط و ساختار بینی فرد بستگی دارد. به طور کلی دو روش جراحی بینی وجود دارد که جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته نام دارند. اگر چه جراحی به روش بسته روشی کاملا کارآمد و مفیدی می باشد اما جراحی به روش باز یکی از روش های ارحج جراحان است.

 • جراحی بینی به روش باز ، روشی است که برشی کوچک در انتهای بینی در محل سوراخ های بینی انجام می شود و از آن ناحیه پوست بلند شده و ساختار بینی در پیش چشم جراح به وضوح مشخص و اختلالات ساختاری اصلاح می شود.
 • جراحی بینی به روش بسته، معمولا این برش معمولا در قسمت های داخلی که از دید جراح پنهان است انجا ممی شود و عمل به گونه ای انجام می شود که جراح معمولا با لمس ساختارهای غیرطبیعی پی به مشکل می برد و آن را اصلاح می کند.

بهترین جراح بینی

ویژگی یک جراح بینی خوب

 • برای سهولت در انتخاب بهترین جراح بینی ابتدا باید اطلاعاتی در مورد یک بهترین جراح بینی خوب بدست آوریم
 • توانایی، مهارت و سابقه درخشان یک جراح در انجام یک جراحی بی عیب و نقص بسیار اهمیت دارد.
 • داشتن علم زیباشناختی جراح بینی یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود.
 • یکی از مهارت های یک متخصص و جراح، داشتن قوه تخیل جهت تصور و ترسیم چهره مراجعه کننده قبل از عمل جراحی می باشد.
 • یک جراح خوب باید زمان کافی برای مشاوره های قبل از عمل برای مراجعه کننده خود بگذارد و تمام نکات و راهنمایی های لازم را در اختیار وی بگذارد.
 • جراح خوب باید اعتماد بیمار خود را به طور کامل جلب کند و خیال او را از نتیجه جراحی راحت کند.
 • توجه به سلامت بیمار برای پزشک جراح باید مورد اهمیت باشد و آزمایشات لازم را قبل از جراحی بینی درخواست بدهد تا از وضعیت جسمانی و سلامت او مطلع شود.

این احتمال وجود دارد که برخی از بیماران از نتیجه جراحی بینی خود راضی نباشند، در نتیجه جراح بینی خوب بایستی به صحبت های بیمار خود گوش دهد، و با در نظر گرفتن عواقب و نتیجه بعدی به رفع مشکل بیمار خود کمک کند.

اگر به دنبال بهترین جراح بینی هستید، بهتر است که موارد زیر را نیز در نظر بگیرید:

 • توجه به سوابق پزشکی جراح
 • بررسی عکس های قبل و بعد بیماران
 • توجه به تخصص پزشک

.

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هشت =

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی