دکتر حسین ختمی » جراحی بینی » اهمیت پوست بینی در جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

اهمیت پوست بینی در جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

اهمیت پوست بینی در جراحی بینی

یکی از مواردی که می تواند تاثیر به سزایی در نتیجه جراحی بینی داشته باشد پوست بینی فرد مورد نظر است.در واقع می توان گفت ساختمان بینی و شکل ظاهری بینی را همان اسکلت غضروفی و استخوانی تشکیل می دهد و جراح بینی هم در عمل رینوپلاستی تغییرات را بر همین نواحی انجام می دهد .باید بدانید که ساختمان از طریق پوست و بافت پوستی که از عضله و چربی تشکیل شده است ،پوشانده می شود .چیزی که ما در ظاهر بینی می بینیم کاملا با اسکلت داخلی بینی فرق دارد و این درجه تفاوت به پوست و ضخامت آن بستگی دارد.

پوست هر شخصی نیز ویژگی های مخصوص به خود را دارد و در رنگ،ضخامت، چربی و خشکی  و دیگر ویژگی ها گوناگون است  که ما در جراحی بینی ضخامت پوست برایمان اهمیت بیشتری دارد و پوست نیز از قسمت هایی است که به هیچ عنوان جراح بینی نمی تواند تغییرات زیادی را روی آن اعمال کند .

اهمیت پوست بینی در عمل بینی

رابطه میزان موفقیت جراحی با بینی با ضخامت پوست

در حالت کلی می توان گفت افرادی که دارای پوستی با ضخامت معمولی هستند  عمل بینی بهتری دارند و  خانم ها و یا آقایانی که پوست های خیلی نازک و یا خیلی کلفت دارند گزینه چندان مناسبی برای جراحی نیستند .در صورتی که پوست خیلی کلفت باشد تغییراتی که جراح بر روی بینی اعمال کرده است مشخص نخواهد شد و ظرافت های کار شده دیده نمی شوند.

بعد از ضخامت پوست می توان به خاصیت ارتجاعی بودن پوست اشاره کرد.برخی از پوست ها هستند که تمایل زیادی برای بر جای گذاشتن اسکار دارند.این دو عامل می تواند نتیچه جراحی را بهتر و یا بدتر کنند.

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر ختمی