جراح بینی اهواز

جراح بینی اهواز ، دکتر ختمی

برای اینکه بتوانید جراح خود را به درستی انتخاب کنید باید برر سی های لازم را انجام بدهید. جراح بینی اهواز ، دکتر ختمی ، می تواند نتیجه جراحی را به گونه ایی برای شما رقم بزند که بعد  از جراحی  به ظاهر خود مورد نظر خود دست پیدا کنید و یا  شاید به دلیل عدم رضایت کافی ،از جراحی بینی خود پشیمان شده باشید .

چگونه جراح بینی خوب را انتخاب کنیم ؟

در اولین قدم  باید بدانید چیزی که می تواند به جراح بینی اعتبار ببخشد رضایت مراجعه کنندگان قبلی بوده که با وجود گذشت مدت زمان همچنان از جراحی خود راضی هستند و مشکلی برای آنها به وجود نیامده است .در صورتی که شما به بیماران دسترسی ندارید می توانید از اطرافیان خود که از جراحی خود راضی هستند پرسش و پاسخ هایی داشته باشید.
مشاهده جراحی پیشین :یکی از مواردی که می تواند در انتخاب جراح بینی اهواز به شما کمک کند مشاهده بیماران قبلی و یا عکس آنهاست .زمانی که شما به جراح بینی خوب مراجعه کنید در ابتدا با انجام مشاوره می توانید تعدادی از نمونه کارها را مشاهده کنید  و تا حدودی درباره جراح قضاوت کنید.

بر اساس انواع بینی جراحی بینی نیز متفاوت است که در ذیل به بیان هر یک از جراحی های بینی به اختصار می پردازیم .

جراح-بینی.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی یکی از اعمال زیبایی است که می تواند با تغییر در ساختار غضروف ها فرم کلی بینی را تغییر دهد. دقت در انتخاب جراح زیبایی بینی باعث می شود تا شما از نتیجه ی جراحی رضایت کامل را داشته باشید. فرد کاندید برای جراحی زیبایی بینی باید دید منطقی و ایده آلی به نتیجه جراحی داشته باشد و در صورتی که انتظارات وی با جراح هم نظر بود می توان برای جراحی زیبایی بینی آماده شد.

نکات قبل از عمل بینی

جراحی بینی استخوانی

بینی های استخوانی معمولا این گونه شناخته می شوند که پوستی نازک دارند. پوست بینی حالت کشسانی بیشتری دارد و جراح به دلیل همین ویژگی بینی می تواند تغییرات مورد نظر خود را بر روی بینی راحت تراعمال کند.در بیشتر بینی های استخوانی بر آمدگی بر روی پشت بینی وجود دارد که در جراحی استخوانی به راحتی می توان این قوز را برداشت

جراحی بینی

جراحی بینی طبیعی

در جراحی بینی طبیعی انتظار می رود که هیچ قوس و یا حالت سرسره ایی در پشت بینی دیده نشود و نوک بینی حالت طبیعی داشته باشد در مواردی که نوک بینی بیش از اندازه باریک و یا قوس دار شده باشد علاوه بر ظاهر غیر زیبا در اطراف  بینی فرور فتگی ایجاد می کند که فرد دچار تنگی مسیرهای تنفسی خواهد شد .

یکی از انواع بینی جراحی بینی گوشتی می باشد ، بینی های گوشتی برای جراحی نیاز به حساسیت و ظرافت بسیار بالایی دارند که در زمان جراحی باید لحاظ شود از این رو باید در انتخاب جراح به خوبی دقت نمایید .

تفاوت جراحی بینی باز و بسته چیست؟

برای انجام  جراحی بینی دو تکنیک یا روش به نامهای روش باز و روش بسته وجود دارد. بعضی از جراحان روش بسته را و بعضی دیگر روش باز را ترجیح میدهند اما به طور کلی طرفداران عمل باز در حال افزایش هستند. استفاده کردن یک جراح از یک روش باز یا بسته فی نفسه امتیاز و یا اشکالی را متوجه وی نمیکند  بلکه  مهم این است که نتیجه نهائی مطلوب باشد. جراحی بینی باز و بسته در این مقاله توضیح داده خواهد شد.

استحمام بعد از جراحی بینی

بهتر است بعد از جراحی بینی ،که گچ بینی (اسپیلنت) به همراه چسب زده شده مراقبت کنید تا به هیچ عنوان خیس نشود.توصیه می شود قبل از جراحی بینی استحمام کنید که حداقل 2 روز بعد از جراحی نیازی به حمام کردن نداشته باشید .خیس شدن گچ بینی باعث ایجاد حساسیت مانند خارش در فرد می شود و گچ بینی شل تر می شود توصیه می شود در هفته اول برای شست و شوی صورت از دستمال مرطوب استفاده کنید.استحمام  بعد از عمل بینی کمی دشوار است و مراقبت زیادی می خواهد بهتر است مراقب باشید بعد جراحی آسیبی به بینی وارد نشود.

برای استحمام سعی کنید از دوش های تلفنی استفاده کنید برای انجام این کار از یک همراه کمک بگیرد بهتر است سر خود را عقب نگه داشته و بدن خود را بشویید سپس سر را بالا   نگه داشته و از پشت سر به آرامی، موهای سرتان را بشویید توجه داشته باشید بینی به سمت بالا نگه داشته شود تا خیس نشود.

جراحی بینی و داشتن حساسیت و آلرژی

برخی از افراد گمان می کنند در صورتی که جراحی زیبایی بینی انجام دهند باید مشکلاتی که ریشه در حساسیت و آلرژی آنها وجود دارد از بین برود در صورتی که باید بدانید حساسیت شما در رابطه با مشکلات درون ساختمان بینی شما نمی باشد و به همین دلیل با جراحی زیبایی بینی هیچ گونه تغییراتی نخواهد کرد .

چه مشکلاتی در جراحی بینی برطرف خواهد شد ؟

در صورتی  که به دلایل مختلف راه تنفس شما بسته شده باشد و یا اینکه به دلیل منحرف شدن بینی  شما راه هوایی یکی از سوراخ های بینی شما تنگ شده باشد  بعد از جراحی رینوپلاستی به صورت همزمان  این مشکلات برطرف خواهد شد  و بعد از عمل مشکلاتی که برای افراد با حساسیت وجود داشته است مقداری کمتر می شود و نشانه ها و تحریک بینی در هنگام حساسیت برای آنها قابل تحمل تر خواهد شد .

بعد از یک هفته دیگر مشکلی برای حمام کردن وجود نخواد داشت و با خیال آسوده می توانید این کار را به راحتی انجام دهید از آنجایی که برداشت گچ بعد از یک هفته الزامی است بهتر است قبل از مراجعه به پزشک حمام کنید تا گچ بینیتان خیس شود  تا گچ راحت تر برداشته شود .

بعد از اینکه جراح گچ بینی را باز کرد بلافاصله به بینی شما چسب زده می شود در این صورت حمام کردن با چسب مشکلی ندارد و اگر چسب بینی شما خیس  شود می توانید آن را تعویض کنید.

جراح بینی خوب

جراح بینی اهواز خوب در ابتدا و پیش از هر چیزی سلامت بیمار را در نظر خواهد گرفت .بسیاری از بیماران بدون آگاهی اقدام به جراحی بینی می کنند و اصرار بر این دارند که بینی شان به مدل خاصی شکل بگیرد .جراح بینی خوب در ابتدا بیمار خود را آگاه می کند و در صورتی که فرد به شیوه جراحی بینی مورد نظر آگاهی نداشته باشد عوارض آن را برای وی مطرح می کند.
ویژگی بارز جراح بینی خوب این است که بتواند زیبایی را تاجایی که به سلامت بیمار آسیبی وارد نشود برای وی ایجاد کند به شکلی که بینی با صورت شخص تناسب لازم را داشته باشد .

ویژگی های یک جراح بینی خوب

یک جراح بینی خوب باید علاوه براینکه در زمینه کاری خود کاملا متخصص و متبحر باشد باید در زمان جراحی دقت نمایید که شکل و ساختار کلی بینی حفظ شود و هیچ آسیبی به بینی وارد نشود ، یک جراح بینی خوب پس از اتمام جراحی تمامی سوالات بیماران را بادقت پاسخگو است و سعی میکند از استرس و اضطراب بیمار بکاهد .

یک جراح بینی خوب تمامی راهنمایی ها و مراقبت های پس از عمل بینی را به بیمار آموزش می دهد .

یک جراح بینی خوب توصیه ها و نکات کلیدی پس از جراحی بینی را که نیاز است هر بیماری انجام دهد را به بیمار آموزش می دهد .

برخی از خدمات دکتر ختمی :

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی ترمیمی بینی

و…

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر ختمی جراح بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر ختمی متخصص گوش و حلق و بینی

About the Author

جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی
اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

ارسال پاسخ

سیزده − 6 =