جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی

برخی از افرادی که از بینی خود رضایت کافی دارند تنها برای اختلالات نوک بینی خود به جراح بینی مراجعه می کنند و متقاضی جراحی بینی هستند .

جراحی نوک بینی به چه منظوری انجام می شود

  • پهنی بینی را از بین می برد
  • افتادگی نوک بینی را از بین می برد
  • کاهش فواصل مابین صورت و نوک بینی
  • از بین رفتن قوز بینی
  • کوچک کردن سوراخ بینی
جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی می تواند باعث شود سوراخ های بینی کوچک شود . جراح برای رفع کردن اختلالات و مشکلاتی که در نوک بینی وجود دارد از متدهای خاصی استفاده می کند . این به این منظور می باشد که هم ظاهر بینی زیباتر شود و هم بینی با دیگر قسمت های صورت تناسب داشته باشد .

جراحی نوک بینی به تجربه و مهارت بالایی نیاز دارد و انتخاب جراح برای انواع جراحی بینی می تواند تاثیرات چشمگیری در نتیجه دریافتی جراحی داشته باشد . برای اینکه بیمار از روند جراحی بینی خود اطلاع داشته باشد و عملکرد جراح خود را ارزیابی کند می تواند نمونه جراحی های گذشته را ملاحظه نماید .

کسانی که دارای بینی های استخوانی هستند جز کاندیدای بهتری برای جراحی نوک بینی هستند . چون کسانی که دارای بینی های گوشتی می باشند از نرم بودن پره های بینی و ضخیم بودن پوست این قسمت رضایت ندارند  و ناراضی هستند .  برای انجام شدن تغییراتی در این نوع بینی احتیاج به تکنیک و متدهایی است که بتوان از نرمی و ضخامت جنس بینی کاسته شود.

استخوان های بینی فقط بر روی تقسیم بندی وسط بینی و بافت های سکتوما ، تنها غضروف های نوک بینی و بافت نرم در جراحی نوک بینی صورت می گیرد . بخاطر اینکه همه کارها در داخل بینی صورت گیرد تحت هیچ شرایطی پس از جراحی نوک بینی هیچگونه آثار عملی باقی نمی ماند . بینی از داخل بریده می شود نخ بخیه های داخلی خود به خود از بین می روند و نوک بینی فلاستر منحصر به فردی چسبانده می شود . بعد از اتمام کار تامپون و آتل به کار گرفته می شود .

جراحی نوک بینی می تواند موجب صاف و سربالا شدن بینی شود . اگر مایل به انجام جراحی نوک بینی هستید می توانید از مشاوره های جراح بینی خود اطلاعات لازم را دریافت کنید .
جراحی نوک بینی می تواند بینی را صاف و سر بالا کند. اگر تمایل به انجام این جراحی دارید می توانید از مشاوره های جراح بینی خود، بهره مند شوید .

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

 

About the Author

جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی
اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

ارسال پاسخ

15 − شش =