جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش

بسیاری از افراد برآمدگی های گوش آنها به آن شکل که باید متقارن باشد نیست ، و از زمان کودکی با اندازه و ظاهر گوش خود دچار مشکل بوده اند. در این مقاله جهت حل این مشکل به بررسی مبحث ” جراحی زیبایی گوش” نیز میپردازیم.

جراحی زیبایی گوش

اتوپلاستی یا جراحی زیبایی گوش

همانطور که گفته شد افرادی که در کودکی اندازه و ظاهر گوش آنها بزرگ و نسبت به اجزای صورتشان نامتقارن میباشد دچار مشکلاتی در طول زندگی خود خواهند شد. به طور مثال: کودکان در هنگام مدرسه رفتن از سمت عده ای دوستانش ممکن است مورد تمسخر واقع گردد و بر روی شخصیت و اعتماد به نفس او تاثیرات زیادی بر جای بگذارد، در بزرگسالان هم بدین شکل خواهد بود که به دلیل خجالت از فرم گوش خود آن را به وسیله ی موها و یا کلاه پنهان نمایند.

در این میان خوشبختانه ، عمل زیبایی گوش که یک عمل جراحی پلاستیک گوش محسوب میشود برای حل این مشکل مورد استفاده قرار خواهد گرفت. انجام این عمل به شکل گسترده در بین بزرگسالان و کودکان که از ظاهر گوش خود راضی نبوده اند رواج پیدا کرده است. عمل جراحی زیبایی گوش فقط باید توسط پزشک متخصص و مجرب در این زمینه انجام شود زیرا از حساسیت بالایی برخوردار میباشد. در صورتی که این عمل توسط پزشک متخصص انجام شود نتایج قابل مشاهده به صورت شگفت انگیزی بر روی ظاهر، اعتماد به نفس شخص و کیفیت زندگی او تاثیر خواهد گذاشت.

عمل جراحی زیبایی گوش برای چه افرادی مناسب است:

این عمل برای اشخاصی که از فرم و شکل ظاهری گوش خود ناراضی میباشند مناسب است به طور مثال اندازه و برآمدگی گوش زیاد میباشد و همیشه در عموم مورد تمسخر قرار خواهند گرفت. این اشخاص با انجام عمل جراحی زیبایی گوش میتوانند به ظاهر دلخواه گوش خود برسند و از مشکلاتی که تا کنون با آن داشته اند رهایی یابند.

از طرف دیگر، برخی کودکان با نارسایی‌های جدی در گوش خود به شکل مادرزادی متولد می‌شوند . از همین جهت این افراد مناسب ترین افرادی میباشند که میتوانند این عمل را انجام دهند.

مزایای عمل جراحی زیبایی گوش:

  • درنتیجه انجام این عمل جراحی کودکان توسط دوستان و اطرافیان خود مسخره نمی‌شوند.
  • این عمل جراحی می‌تواند میزان اعتمادبه‌ نفس و رضایت را افزایش دهد.
  • عمل جراحی کاملا ایمن است و خطرات ناچیز در آن وجود خواهد داشت.
  • این جراحی می‌تواند شرایط احساسی و روانی فرد را بهبود بخشد.

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

 

About the Author

ارسال پاسخ

1 × 3 =