جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

آیا جراحی بینی فانتزی باعث زیبایی افراد می شود ؟اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید گفت در جراحی بینی فانتزی بینی به مقداری زیادی کوچک و باریک می شود.اما باید بدانید که زیبایی بینی به هیچ عنوان با کوچکی بینی همراه نخواهد بود و کوچکی بینی معیار زیبای صورت نخواهد بود.

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

مراقبت های بعد از جراحی بینی فانتزی

مراقبت های بعد از عمل بینی در نتایج جراحی موثر است به طوری که اگر فرد اقدامات لازم را رعایت نکند ممکن است عوارض جبران ناپذیری را متوجه فرد کند که نیاز به عمل ثانویه باشد. این مراقبت ها شامل شستشوی بینی ، چسب زدن و… می باشد .

کشیدن تامپون بعد از جراحی بینی فانتزی

بعد از جراحی بینی برای جلوگیری از خونریزی احتمالی مش یا تامپون ( نوعی باند ) آغشته به آنتی بیوتیک داخل بینی بیمار قرار می گیرد . معمولا بعد از 24 ساعت از بینی خارج می شود.

آیا جراحی بینی فانتزی باعث زیبایی افراد می شود ؟ باید بدانید که زیبایی بینی به هیچ عنوان با کوچکی بینی همراه نخواهد بود و کوچکی بینی معیار زیبای صورت نخواهد بود. دکتر حسین ختمی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی،در اهواز با بهره گیری از روش های نوینی این جراحی را انجام می دهند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 09378253132 و 09337078610 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

برداشتن گچ بعد از جراحی بینی فانتزی

بعد از خارج کردن تامپون گچ یا اسپلینت بر روی بینی قرار می گیرد و بعد از یک هفته آن را خارج می کنند .

چسب زدن بینی بعد از جراحی

چسب زدن بینی بعد از عمل بسیار مهم است زیرا در فرم بینی تاثیر دارد . آموزش این کار توسط پزشک به بیمار داده می شود و بیمار تا 2 ماه چسب بینی خود را می زند .

شستشوی بینی بعد از جراحی

شستشو بینی یکی از الزاماتی است که باید بعد از عمل صورت گیرد . زیرا در طی عمل علاوه بر اینکه ظاهر بینی تغییر پیدا می کند در داخل و مخاط آن برش هایی زده می شود . بخیه هایی که وجود دارد مانع از پاک کردن ترشحات عادی است که از بینی خارج می شود . به همین دلیل ممکن است بخیه ها و مخاط پاره شود و بینی دچار خونریزی شود و در نتیجه باعث گرفتگی راه بینی می شود .

به همین دلیل به بیماران توصیه می شود 1 الی 3 ماه به شستشوی ناحیه بینی ادامه دهند . با این کار هم ترشحات عادی از بینی خارج می شود و هم خونابه هایی که به علت عمل جراحی تجمع یافته با این کار تخلیه شود . این ترشحات به دلیل فشاری که وارد می کند ممکن است شکل و فرم بینی را تغییر دهد . زیرا استخوان هایی که بر اثر فشاری که ترشحات مخاط بینی وارد می کند ممکن است فرم آن را تغییر دهد . به همین جهت از اهمیت فراوانی برخوردار است .

بعد از جراحی بینی فانتزی چه بخوریم؟

یکی از مواردی که به بیماران توصیه می شود بعد از عمل بخورند آب کرفس می باشد زیرا این نوشیدنی باعث کاهش تورم بینی می شود . زیرا آب کرفس چربی هایی که در ناحیه صورت دارد را از بین می برد که برای افرادی که دارای پوست چرب و ضخیم هستند مفید می باشد .

عمل بینی شبیه به عکس

افرادی هستند که با مراجعه به جراح بینی می خواهند بینی خود را به مانند بینی شخص مورد  علاقه خود در بیاورند و یا اینکه بینی را به صورت فانتزی عمل کنند اما باید بدانید که شاید هر نوع بینی دارای شرایط لازم برای نتیجه خاصی نباشد.معمولا بینی هایی که به صورت استخوانی هستند اعمال تغییرات بر روی آنها راحت تر صورت می گیرد .اما در بینی های گوشتی به دلیل پوست ضخیم  هر گونه تغییر به دلخواه بیمار و یا جراح بینی مقداری قابل امکان نیست .

بهتر است در نظر داشته باشید که بینی شما باید شرایط لازم را برای جراحی به مدلی خاصی را داشته باشد .
در جراحی بینی فانتزی مقداری زاویه بین بینی و لب بیشتر خواهد شد  و بینی حالت قوس دار پیدا می کند .
اگر می خواهید جراحی بینی فانتزی داشته باشید در انتخاب جراح خود دقت داشت باشید  تا بتواند تغییرات را به گونه ایی اعمال کند تا عوارض جراحی برای شما در دسر ساز نشود و به اندازه لازم از بافت بینی کاسته شود.

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

آیا جراحی بینی فانتزی عوارض دارد ؟

باید توجه داشته باشید جراح بینی می تواند این جراحی را با ظرافت هر چه تمام تر برای شما انجام دهد اما چون با تغییرات زیاد مجاری تنفسی بیمار تنگ می شود به همین دلیل ممکن است بیمار بعد از گذشت چند سال با مشکلات تنفسی رو به رو شود .

برخی از خدمات دکتر حسین ختمی

جراحی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

راه های ارتباطی دکتر حسین ختمی

09378253132

09337078610

با تشکر مدیریت سایت دکتر حسین ختمی

About the Author

جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی
اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

ارسال پاسخ

5 + 8 =