بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی

جراحی بینی، یکی از حساس ترین جراحی ها برای افرادی است که تصمیم به این کار گرفته اند. از این رو بیماران در انتخاب بهترین جراح بینی دقت و ظرافت زیادی را به خرج می دهند. زیرا این جراحی تاثیر مستقیمی بر صورت و ظاهر افراد می گذارد. بسیاری از افراد به سراغ کلینیک های گوناگون و یا متخصصین در این زمینه می روند، تا با اطمینان کامل جراح بینی خود را انتخاب کنند. حال چه راه حلی برای انتخاب بهترین جراح بینی وجود دارد؟

علاوه بر نوع پوست و بینی بیمار، کیفیت و نتیجه جراحی بینی ،  تا حد زیادی به تجربه و دانش جراح بستگی دارد. پس انتخاب بهترین جراح بینی جزء اصلی ترین و مهم ترین مراحل یک جراحی محسوب می شود.

بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی ، علاوه بر تجربه و دانش بالا در زمینه جراحی بینی، بایستی اطلاعات کافی از بی هوشی و نحوه ارزیابی بینی و صورت افراد را نیز داشته باشد.

جراحی بینی، نه تنها باید از نظر زیبایی شناسی مورد تائید باشد، بلکه بینی باید فعالیت قبلی خود را نیز داشته باشد. پس بهترین جراح بینی، پزشکی است که با در نظر گرفتن دو مورد گفته شده،  به رفع مشکلات تنفسی و یا گرفتگی بینی بیمار نیز می پردازد.

از دیگر خصوصیات بهترین جراح بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برقراری ارتباط خوب و دوستانه با بیمار قبل و بعد از جراحی
  • شنونده ای صبور و مراقبی دلسوز

این احتمال وجود دارد که برخی از بیماران از نتیجه جراحی بینی خود راضی نباشند، در نتیجه جراح بینی خوب بایستی به صحبت های بیمار خود گوش دهد، و با در نظر گرفتن عواقب و نتیجه بعدی به رفع مشکل بیمار خود کمک کند.

اگر به دنبال بهترین جراح بینی هستید، بهتر است که موارد زیر را نیز در نظر بگیرید:

  • توجه به سوابق پزشکی جراح
  • بررسی عکس های قبل و بعد بیماران
  • توجه به تخصص پزشک

.

About the Author

جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی
اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

ارسال پاسخ

چهار + سیزده =