بهترین جراحی بینی در اهواز

بهترین جراحی بینی در اهواز :

جراحی بینی یکی جراحی های است که بسیار طرفدار دارد و هر روز به طرفداران این جراحی افزوده می شود ، انتخاب جراح بینی بسیار اهمیت دارد زیرا نتیجه جراحی بینی رابطه مستقیمی با تخصص و تبحر جراح بینی دارد .

عوامل موثر بر جراحی بینی :

  • علم تخصص و تبحر جراح بینی
  • هنر زیبا شناسی
  • تجربه جراح بینی

و…

بهترین جراحی بینی در اهواز

جراح بینی علاوه بر داشتن تخصص و تبحر در جراحی بینی باید با علم زیبا شناسی و استانداردهای زیبایی آشنا باشد تا بتواند بهترین جراحی بینی را انجام دهد .

یکی از مهم ترین سوالاتی که مطرح می شود این است که بهترین جراح بینی کیست ؟

یکی از شهرهای که جراحی بینی بسیار در آن متداول است شهر اهواز می باشد ، مهم ترین سوالی که اشخاصی که برای جراحی بینی بیان می کنند این است که بهترین جراح بینی اهواز کیست در ذیل به بیان ویژگی های بهترین جراح بینی می پردازیم .

ویژگی های بهترین جراح بینی :

بهترین جراح بینی در ابتدا باید در جلسه مشاوره تمام نیازها و خواسته های بیمار را از بیمار بپرسد ، سپس بر اساس نوع بینی که شخص دارد تکنیک جراحی و تا چه اندازه می توان بینی را کوچک کرد و یا مشکلات بینی را برطرف کرد بیمار را مطلع نماید .

در زمان جراحی بینی جراح بینی باید به اندازه ای تخصص و تبحر داشته باشد که براساس نوع بینی شخص بهترین جراحی را برای شخص انجام دهد .

در انتها جراح بینی باید بیمار را از تمامی مراقبت های پس از عمل مطلع نماید ، و با صبرو حوصله تمامی سوالات بیمار را پس از جراحی بینی پاسخ دهد .

معمولا اشخاصی که جراحی موفقی را انجام می دهند ، بیشترین رضایت بیمار را پس از جراحی بینی دارند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر ختمی جراح بینی

About the Author

جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی
اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

ارسال پاسخ

18 − 9 =