انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی :

در زندگی یک شخص جوان جراحی بینی یک تصمیم مهم می باشد که نتیجه جراحی بینی علاوه بر اینکه برای شخص بسیار مهم می باشد در ظاهر شخص بسیار تاثیر گذار است .

معمولا برخی از اشخاص متقاضی جراحی بینی به مراکز مختلف مراجعه می کنند که این امر باعث می شود تصمیم گیری برای شخص بسیار سخت شود .

دکتر ختمی به تمامی اشخاصی که قصد جراحی بینی دارند توصیه می کند حتما در انتخاب جراح بینی دقت نمایند .

برای انتخاب جراح بینی روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها مراجعه به مطب پزشک می باشد و صحبت با بیماران قبلی دکتر می باشد ، این کار دو مزیت دارد ، اول اینکه شخص از نزدیک نمونه های پزشک را ملاحظه نماید . دوم اینکه شخص با بیماران می تواند صحبت کند و میزان رضایت بیماران قبلی رابداند .

در انتخاب جراح بینی نکته مهمی دیگری که وجود دارد و شخصی که جراحی بینی را انجام می دهد باید به آن دقت کافی را داشته باشد نحوه برخورد جراح بینی بابیماران است .

انتخاب جراح بینی

زیرا بیماران پس از جراحی بینی سوالات متداولی دارند که جراح بینی باید به دقت به تمامی این سوالات پاسخ دهد و بیماران را راهنمایی نماید .

نکته دیگری که شخص باید به آن دقت نماید به شبکه های اجتماعی مختلف نظیر تلگرام و اینستاگرام و یا سایت پزشک مراجعه نماید و نمونه کارهای جراحی بینی ، جراح بینی را بادقت بررسی نماید .

صبر و حوصله جراح بینی جهت راهنمایی بیماران بسیار مهم می باشد ، زیرا شخص استرس دارد و باید پزشک در روزهای پس از جراحی بینی بیمار را یاری کند تا این دوران را پشت سر بگذراند .

شما عزیزان جهت مشاوره جراحی بینی  می توانید با شماره های مطب ایشان تماس حاصل فرمایید و یا جهت مشاهده نمونه کارها به بخش گالری مراجعه نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر ختمی جراح بینی

برخی از خدمات دکتر ختمی :

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی ترمیمی

و…

 

About the Author

جراحی بینی اهواز | جراح بینی اهواز | دکتر ختمی
اینجانب دکتر حسین ختمی در سال 1355 در تهران متولد شدم. تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و متوسط را در تهران به پایان رسانده و در کنکور سال 73 با رتبه 150 رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را جهت ادامه تحصیل انتخاب کردم در سال 1380 در مقطع دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم پس از گذراندن دوران طرح و سربازی دوره تخصصی رشته جراحی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را در دانشگاه کرمان شروع کرده و با کسب دانشنامه (بورد) تخصصی فارغ التحصیل شدم.

ارسال پاسخ

12 − 9 =